Krakowski Klub Golfowy 2002

Klub

Otwarte Mistrzostwa klubu KKG 2015

Koleżanki i Koledzy

W ostatni weekend na polu golfowym w Paczółtowicach,  zostały rozegrane dwudniowe mistrzostwa naszego klubu. W tym roku wspólnie z klubem KVG&CC. Zawody odbywały się, przy skrajnie niekorzystnych warunkach pogodowych. Było wietrznie, pochmurno i zimno. Do gry przystąpiło 42 graczy . Zawody ukończyło 34 zawodników. Mistrzem naszego klubu został Paweł Dydyński z wynikiem 179(89/90) uderzeń. I Wicemistrzem został Andrzej Kuba 180(88/92). II Wicemistrzem został Tomasz Mach 182(91/91). Gratulacje! Wśród kobiet na I miejscu znalazła się Barbara Walkowska z wynikiem 189(96/93) W naszych mistrzostwach rozegraliśmy również konkurs w punktacji strokeplay netto. Pierwsze miejsce zdobyła Magdalena Ciuraszkiewicz. BRAWO! Drugie miejsce zajął Piotr Głód i na trzecim miejscu uplasowała się Teresa Matoga. W konkursach nearest to the pin, oraz longest drive zwyciężyła Barbara Walkowska. W kategorii open Mistrzem klubów KKG i KVG&CC , został reprezentujący warszawski klub Warsaw Golf Links , Ernest Młynarski. Chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom hartu ducha, woli walki i umiejętności gry w trudnych warunkach. Paweł Słowik kapitan KKG

P.S. Dziękuje Jackowi Matodze,Grzegorzowi Mądremu, Małgorzacie Gajkowskiej i personelowi KVG&CC za pomoc w przygotowaniu mistrzostw. Specjalne podziękowania dla Andrzeja Kuby Prezesa KKG 2002 za sponsorowanie turnieju mistrzowskiego.