Krakowski Klub Golfowy 2002

Klub

IV TURNIEJ KLUBOWY Z DOMEM INWESTYCYJNYM XELION

15 lipca odbył się kolejny turniej klubowy. Piękna pogoda , imponujące nagrody oraz chęć rywalizacji przyciągnęły 32 golfistów.  Najlepszym graczem IV Turnieju Klubowego z wynikiem 82 uderzeń został  kapitan klubu Paweł Słowik ,  jedno uderzenie więcej zrobił Kacper Słowik . Trzecie miejsce w klasyfikacji stableford brutto zdobył Dominik Kępa. Puchary w  klasyfikacji stableford netto od 0-18 otrzymali Edward Tętnowski  , Tomasz Zieliński i Wilk Piotr. Najlepszymi graczami z hcp od 18,1 do 36 zostali  Piotr Chłopecki, Jarosław Pędrys  i Wojciech Książkiewicz. Wśród Pań najlepszy wynik uzyskała Ewa Kluczewska na drugim miejscu uplasowała się Teresa Matoga a trzecie miejsce zajęła Maja Burzawa.

Juniorzy w turnieju rywalizowali w klasyfikacji stableford netto . Pierwsze miejsce zajął Karol Bać,  Natalia Pędrys uplasowała się na drugiej pozycji a nagrodę za trzecie miejsce odebrał Szymon Uzar.

Po ceremonii rozdania nagród przedstawiciel Domu Inwestycyjnego Xelion Pan Sławomir Pająk wylosował cztery piękne torby golfowe ufundowane przez firmę Xelion  . Wśród szczęściarzy znalazł się Jacek Matoga , Kacper Słowik , Emilio Carlos i Natalia Pędrys.

Dziękuję Wszystkim za uczestnictwo w turnieju.