Wyniki turnieju Match Play 2014
Wyniki fazy grupowej Match Play 2014
Grupa A | |
1. Tomasz Zieliński | 5-0 +10,0 awans |
2. Barbara Walkowska | 4-1 +6,0 awans |
Wojtek Mitka | 3-2 +11,0 |
Jacek Wrona | 2-3 +9,-9 |
Grzegorz Mądry | 1-4 +5,-8 |
Karol Hudak | 0-5 0,-25 |
Grupa B | |
1.Stanisław Guzik | 4-1 +8,0 awans |
2.Jan Dworzański | 4-1 +2,-4 awans |
Maciej Zadęcki | 3-2 +9,-3 |
Mariusz Kusia | 2-3 +3,-3 |
Michał Binkowski | 2-3 +2,-3 |
Stefan Sajkiewicz | 0-5 0,-11 |
Grupa C | |
1.Zbigniew Lis | 4-1 +11,0 awans |
2.Ernest Młynarski | 4-1 +10,0 awans |
Piotr Wróbel | 3-2 +9,-5 |
Cezary Pyla | 3-2 +8,-6 |
Jan Dudek | 1-4 +3,-15 |
Jan Załuski | 0-5 0,-15 |
Grupa D | |
1.Dariusz Kowalewski | 4-1 +16,0 awans |
2.Tomasz Mach | 4-1 +14,-1 awans |
3.Marek Kantor | 4-1 +14,-3 awans |
Leszek Kidoń | 2-3 +6,-10 |
Tomasz Ryb | 1-4 +8,-10 |
Krzysztof Boligłowa | 0-5 0,-27 |
Grupa E | |
1.Paweł Dydyński | 4-1 +3,0 awans |
2.Marek Burzawa | 3-2 +5,-1 awans |
Zbigniew Mosoń | 3-2 +4,-2 |
Paweł Słowik | 3-2 +3,-1 |
Zbigniew Krzanik | 1-4 +5,-4 |
Marcin Wyżga | 1-4 0,-12 |
Grupa F | |
1.Adam Deja | 3-2 +11,-4 awans |
2.Piotr Głód | 3-2 +3,-1 awans |
Jacek Matoga | 3-2 +5,-4 |
Witold Lercel | 2-3 +5,-2 |
Edward Tętnowski | 2-3 +1,-4 |
Andrzej Kuba | 2-3 +1,-11 |
Grupa G | |
1.Kacper Słowik | 4-1 +13,-2 awans |
2.Jerzy Dudek | 4-1 +13,-3 awans |
3.Andrzej Rozmus | 4-1 +7,-1 awans |
Agnieszka Makowicz | 2-3 +3,-10 |
Mikołaj Grabowski | 1-4 +1,-13 |
Stanisław Wybański | 0-5 0,-9 |
Wyniki I rundy grupowej Mistrzostw Krakowa Match Play 2014
Grupa A | |
Barbara Walkowska : Karol Hudak | 1-0,(+3,-3) |
Tomasz Zieliński : Grzegorz Mądry | 1-0,(+1,-1) |
Wojciech Mitka : Jacek Wrona | 1-0,(+3,-3) |
Grupa B | |
Stanisław Guzik : Mariusz Kusia | 1-0, (0:0) |
Jan Dworzański : Maciej Zadęcki | 0-1, (-4,+4) |
Stefan Sajkiewicz : Michał Binkowski | 0-1,(-1,+1) |
Grupa C | |
Ernest Młynarski : Cezary Pyla | 1-0,+1,-1 |
Zbigniew Lis : Jan Załuski | 1-0,(+3,-3) |
Piotr Wróbel : Jan Dudek | 1-0, (+6,-6) |
Grupa D | |
Tomasz Mach : Dariusz Kowalewski | 1-0, (0,0) |
Marek Kantor : Leszek Kidoń | 1-0,+3,-3 |
Tomasz Ryba : Krzysztof Boligłowa | 1-0, (+5,-5) |
Grupa E | |
Paweł Dydyński : Marcin Wyżga | 1-0, (+1,-1) |
Zbigniew Mosoń : Marek Burzawa | 1-0, (+1,-1) |
Paweł Słowik : Zbigniew Krzanik | 1-0, (+3,-3) |
Grupa F | |
Andrzej Kuba : Piotr Głód | 1-0, (0,0) |
Jacek Matoga : Adam Deja | 0-1, (-2,+2) |
Edward Tętnowski : Witold Lercel | 1-0, (0,0) |
Grupa G | |
Jerzy Dudek : Andrzej Rozmus | 1-0, (+1,-1) |
Kacper Słowik : Agnieszka Makowicz | 1-0 (+4,-4) |
Mikołaj Grabowski : Stanisław Wybański | 1-0,(+1,-1) |
Wyniki II rundy Match Play 2014
Grupa A | |
Barbara Walkowska – Grzegorz Mądry | 1-0,(+2,-2) |
Tomasz Zieliński – Wojciech Mitka | 1-0, (0,0) |
Karol Hudak – Jacek Wrona | 0-1, (-7,+7) |
Grupa B | |
Stanisław Guzik – Maciej Zadęcki | 1-0, (+2,-2) |
Jan Dworzański – Stefan Sajkiewicz | 1-0, (+1,-1) |
Mariusz Kusia – Michał Binkowski | 1-0, (0,0) |
Grupa C | |
Ernest Młynarski – Jan Załuski | 1-0, (+3,-3) |
Zbigniew Lis – Piotr Wróbel | 0-1, (0,0) |
Cezary Pyla – Jan Dudek | 1-0, (+2,-2) |
Grupa D | |
Tomasz Mach – Leszek Kidoń | 1-0, (+5,-5) |
Marek Kantor – Tomasz Ryba | 1-0, (+4,-4) |
Dariusz Kowalewski – Krzysztof Boligłowa | 1-0,(+8,-8) |
Grupa E | |
Paweł Dydyński – Marek Burzawa | 1-0, (0,0) |
Zbigniew Mosoń – Paweł Słowik | 0-1, (0,0) |
Marcin Wyżga – Zbigniew Krzanik | 0-1,(-5,+5) |
Grupa F | |
Andrzej Kuba – Adam Deja | 0-1, (-6,+6) |
Jacek Matoga – Edward Tętnowski | 1-0, (0,0) |
Piotr Głód – Witold Lercel | 1-0,(+1,-1) |
Grupa G | |
Jerzy Dudek – Agnieszka Makowicz | 1-0,(+5,-5) |
Kacper Słowik – Mikołaj Grabowski | 1-0,(+3,-3) |
Andrzej Rozmus – Stanisław Wybański | 1-0, (+1,-1) |
Wyniki III rundy Match Play 2014
Grupa A | |
Barbara Walkowska – Tomasz Zieliński | 0-1,(0,0) |
Wojciech Mitka – Karol Hudak | 1-0, (+5,-5) |
Grzegorz Mądry – Jacek Wrona | 0-1, (-2,+2) |
Grupa B | |
Stanisław Guzik – Jan Dworzański | 0-1, (0,0) |
Stefan Sajkiewicz – Mariusz Kusia | 0-1, (-3,+3) |
Maciej Zadęcki – Michał Binkowski | 0-1,(-1,+1) |
Grupa C | |
Ernest Młynarski – Zbigniew Lis | 0-1,(0,0) |
Piotr Wróbel – Cezary Pyla | 0-1, (-3,+3) |
Jan Załuski – Jan Dudek | 0-1 (-3,+3) |
Grupa D | |
Tomasz Mach – Marek Kantor | 0-1, (-1,+1) |
Tomasz Ryba – Dariusz Kowalewski | 0-1, (-3,+3) |
Leszek Kidoń – Krzysztof Boligłowa | 1-0, (+3,-3) |
Grupa E | |
Paweł Dydyński – Zbigniew Mosoń | 1-0,(+2,-2) |
Paweł Słowik – Marcin Wyżga | 0-1, (0,0) |
Marek Burzawa – Zbigniew Krzanik | 1-0,(+1,-1) |
Grupa F | |
Andrzej Kuba – Jacek Matoga | 0-1, (-4,+4) |
Edward Tętnowski – Piotr Głód | 0-1, (-1,+1) |
Adam Deja – Witold Lercel | 0-1,(-3,+3) |
Grupa G | |
Jerzy Dudek – Kacper Słowik | 0-1, (-3,+3) |
Mikołaj Grabowski – Andrzej Rozmus | 0-1, (-4,+4) |
Agnieszka Makowicz – Stanisław Wybański | 1-0, (0,0) |
Wyniki IV rundy Match Play 2014
Grupa A | |
Barbara Walkowska – Wojciech Mitka | 1-0, (0,0) |
Tomasz Zieliński – Jacek Wrona | 1-0,(+5,-5) |
Karol Hudak – Grzegorz Mądry | 0-1,(-5,+5) |
Grupa B | |
Stanisław Guzik – Stefan Sajkiewicz | 1-0, (+3,-3) |
Jan Dworzański – Michał Binkowski | 1-0, (0,0) |
Mariusz Kusia – Maciej Zadęcki | 0-1, (-2,+2) |
Grupa C | |
Ernest Młynarski – Piotr Wróbel | 1-0, (+2,-2) |
Zbigniew Lis – Jan Dudek | 1-0, (+3,-3) |
Cezary Pyla – Jan Załuski | 1-0,(+3,-3) |
Grupa D | |
Tomasz Mach – Tomasz Ryba | 1-0,(+3,-3) |
Marek Kantor – Krzysztof Boligłowa | 1-0, (+5,-5) |
Darek Kowalewski – Leszek Kidoń | 1-0, (+2,-2) |
Grupa E | |
Paweł Dydyński – Paweł Słowik | 0-1, (0,0) |
Zbigniew Mosoń – Zbigniew Krzanik | 1-0,(0,0) |
Marcin Wyżga – Marek Burzawa | 0-1,(-3,+3) |
Grupa F | |
Andrzej Kuba – Edward Tętnowski | 0-1, (-1,+1) |
Jacek Matoga – Witold Lercel | 0-1, (-2,+2) |
Piotr Głód – Adam Deja | 1-0, (+1,-1) |
Grupa G | |
Jerzy Dudek – Mikołaj Grabowski | 1-0, (+3,-3) |
Kacper Słowik – Stanisław Wybański | 1-0, (+3,-3) |
Andrzej Rozmus – Agnieszka Makowicz | 1-0, (0.0) |
Harmonogram V rundy rozgrywek Match Play 2014.
Termin rozegrania do 27.07.14.
Grupa A | |
Barbara Walkowska – Jacek Wrona | 1-0, (+1,-1) |
Tomasz Zieliński – Karol Hudak | 1-0, (+4,-4) |
Wojciech Mitka – Grzegorz Mądry | 1-0, (+3,-3) |
Grupa B | |
Stanisław Guzik – Michał Binkowski | 1-0, (+3,-3) |
Jan Dworzański – Mariusz Kusia | 1-0, (+1,-1) |
Stefan Sajkiewicz – Maciej Zadęcki | 0-1, (-3,+3) |
Grupa C | |
Ernest Młynarski – Jan Dudek | 1-0,(+4,-4) |
Zbigniew Lis – Cezary Pyla | 1-0, (+5,-5) |
Piotr Wróbel – Jan Załuski | 1-0, (+3,-3) |
Grupa D | |
Tomasz Mach – Krzysztof Boligłowa | 1-0, (+6,-6) |
Marek Kantor – Dariusz Kowalewski | 0-1, (-3,+3) |
Tomasz Ryba – Leszek Kidoń | 0-1, (-3,+3) |
Grupa E | |
Paweł Dydyński -Zbigniew Krzanik | 1-0, (0,0) |
Zbigniew Mosoń – Marcin Wyżga | 1-0, (+3,-3) |
Paweł Słowik – Marek Burzawa | 0-1, (-1,+1) |
Grupa F | |
Andrzej Kuba – Witold Lercel | 1-0, (+1,-1) |
Jacek Matoga – Piotr Głód | 1-0, (+1,-1) |
Edward Tętnowski – Adam Deja | 0-1, (-3,+3) |
Grupa G | |
Jerzy Dudek – Stanisław Wybański | 1-0, (+4,-4) |
Kacper Słowik – Andrzej Rozmus | 0-1, (-2,+2) |
Mikołaj Grabowski – Agnieszka Makowicz | 0-1, (-3,+3) |
4 sierpnia 2014