Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

zamglenia 2°C
Wiatr północny 2.06km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Wyniki turnieju Match Play 2014

Wyniki fazy grupowej Match Play 2014

Grupa A
1. Tomasz Zieliński 5-0 +10,0 awans
2. Barbara Walkowska 4-1 +6,0  awans
Wojtek Mitka 3-2 +11,0
Jacek Wrona 2-3 +9,-9
Grzegorz Mądry 1-4 +5,-8
Karol Hudak 0-5 0,-25

 

Grupa B
1.Stanisław Guzik 4-1 +8,0  awans
2.Jan Dworzański 4-1 +2,-4 awans
Maciej Zadęcki 3-2 +9,-3
Mariusz Kusia 2-3 +3,-3
Michał Binkowski 2-3 +2,-3
Stefan Sajkiewicz 0-5 0,-11

 

Grupa C
1.Zbigniew Lis 4-1 +11,0 awans
2.Ernest Młynarski 4-1 +10,0 awans
Piotr Wróbel 3-2 +9,-5
Cezary Pyla 3-2 +8,-6
Jan Dudek 1-4 +3,-15
Jan Załuski 0-5  0,-15

 

Grupa D
1.Dariusz Kowalewski 4-1 +16,0  awans
2.Tomasz Mach 4-1 +14,-1 awans
3.Marek Kantor 4-1 +14,-3 awans
Leszek Kidoń 2-3 +6,-10
Tomasz Ryb 1-4 +8,-10
Krzysztof Boligłowa 0-5 0,-27

 

Grupa E
1.Paweł Dydyński 4-1 +3,0  awans
2.Marek Burzawa 3-2 +5,-1 awans
Zbigniew Mosoń 3-2 +4,-2
Paweł Słowik 3-2 +3,-1
Zbigniew Krzanik 1-4 +5,-4
Marcin Wyżga 1-4  0,-12

 

Grupa F
1.Adam Deja 3-2 +11,-4  awans
2.Piotr Głód 3-2  +3,-1  awans
Jacek Matoga 3-2  +5,-4
Witold Lercel 2-3  +5,-2
Edward Tętnowski 2-3  +1,-4
Andrzej Kuba 2-3  +1,-11

 

Grupa G
1.Kacper Słowik 4-1 +13,-2 awans
2.Jerzy Dudek 4-1 +13,-3 awans
3.Andrzej Rozmus 4-1 +7,-1  awans
Agnieszka Makowicz 2-3 +3,-10
Mikołaj Grabowski 1-4 +1,-13
Stanisław Wybański 0-5  0,-9

 

Wyniki I rundy grupowej Mistrzostw Krakowa Match Play 2014

Grupa A
Barbara Walkowska : Karol Hudak 1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński : Grzegorz Mądry 1-0,(+1,-1)
Wojciech Mitka : Jacek Wrona 1-0,(+3,-3)

 

Grupa B
Stanisław Guzik : Mariusz Kusia 1-0, (0:0)
Jan Dworzański : Maciej Zadęcki 0-1, (-4,+4)
Stefan Sajkiewicz : Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)

 

Grupa C
Ernest Młynarski : Cezary Pyla 1-0,+1,-1
Zbigniew Lis : Jan Załuski 1-0,(+3,-3)
Piotr Wróbel : Jan Dudek 1-0, (+6,-6)

 

Grupa D
Tomasz Mach : Dariusz Kowalewski 1-0, (0,0)
Marek Kantor : Leszek Kidoń 1-0,+3,-3
Tomasz Ryba : Krzysztof Boligłowa 1-0, (+5,-5)

 

Grupa E
Paweł Dydyński : Marcin Wyżga 1-0, (+1,-1)
Zbigniew Mosoń : Marek Burzawa 1-0, (+1,-1)
Paweł Słowik : Zbigniew Krzanik 1-0,  (+3,-3)

 

Grupa F
Andrzej Kuba : Piotr Głód 1-0, (0,0)
Jacek Matoga : Adam Deja 0-1, (-2,+2)
Edward Tętnowski : Witold Lercel 1-0, (0,0)

 

Grupa G
Jerzy Dudek : Andrzej Rozmus 1-0, (+1,-1)
Kacper Słowik : Agnieszka Makowicz 1-0 (+4,-4)
Mikołaj Grabowski : Stanisław Wybański 1-0,(+1,-1)

 

Wyniki II rundy Match Play 2014

Grupa A
Barbara Walkowska – Grzegorz Mądry 1-0,(+2,-2)
Tomasz Zieliński – Wojciech Mitka 1-0, (0,0)
Karol Hudak – Jacek Wrona 0-1, (-7,+7)

 

Grupa B
Stanisław Guzik – Maciej Zadęcki 1-0, (+2,-2)
Jan Dworzański – Stefan Sajkiewicz 1-0, (+1,-1)
Mariusz Kusia – Michał Binkowski 1-0, (0,0)

 

Grupa C
Ernest Młynarski – Jan Załuski 1-0, (+3,-3)
Zbigniew Lis – Piotr Wróbel 0-1, (0,0)
Cezary Pyla – Jan Dudek 1-0, (+2,-2)

 

Grupa D
Tomasz Mach – Leszek Kidoń 1-0, (+5,-5)
Marek Kantor – Tomasz Ryba 1-0, (+4,-4)
Dariusz Kowalewski – Krzysztof Boligłowa 1-0,(+8,-8)

 

Grupa E
Paweł Dydyński – Marek Burzawa 1-0, (0,0)
Zbigniew Mosoń – Paweł Słowik 0-1, (0,0)
Marcin Wyżga – Zbigniew Krzanik 0-1,(-5,+5)

 

Grupa F
Andrzej Kuba – Adam Deja 0-1, (-6,+6)
Jacek Matoga – Edward Tętnowski 1-0, (0,0)
Piotr Głód – Witold Lercel 1-0,(+1,-1)

 

Grupa G
Jerzy Dudek – Agnieszka Makowicz 1-0,(+5,-5)
Kacper Słowik – Mikołaj Grabowski 1-0,(+3,-3)
Andrzej Rozmus – Stanisław Wybański 1-0, (+1,-1)

 

Wyniki III rundy Match Play 2014

Grupa A
Barbara Walkowska – Tomasz Zieliński 0-1,(0,0)
Wojciech Mitka – Karol Hudak 1-0, (+5,-5)
Grzegorz Mądry – Jacek Wrona 0-1, (-2,+2)

 

Grupa B
Stanisław Guzik – Jan Dworzański 0-1, (0,0)
Stefan Sajkiewicz – Mariusz Kusia 0-1, (-3,+3)
Maciej Zadęcki – Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)

 

Grupa C
Ernest Młynarski – Zbigniew Lis 0-1,(0,0)
Piotr Wróbel – Cezary Pyla 0-1, (-3,+3)
Jan Załuski – Jan Dudek 0-1 (-3,+3)

 

Grupa D
Tomasz Mach – Marek Kantor 0-1, (-1,+1)
Tomasz Ryba – Dariusz Kowalewski 0-1, (-3,+3)
Leszek Kidoń – Krzysztof Boligłowa 1-0, (+3,-3)

 

Grupa E
Paweł Dydyński – Zbigniew Mosoń 1-0,(+2,-2)
Paweł Słowik – Marcin Wyżga 0-1, (0,0)
Marek Burzawa – Zbigniew Krzanik 1-0,(+1,-1)

 

Grupa F
Andrzej Kuba – Jacek Matoga 0-1, (-4,+4)
Edward Tętnowski – Piotr Głód 0-1, (-1,+1)
Adam Deja – Witold Lercel 0-1,(-3,+3)

 

Grupa G
Jerzy Dudek – Kacper Słowik 0-1, (-3,+3)
Mikołaj Grabowski – Andrzej Rozmus 0-1, (-4,+4)
Agnieszka Makowicz – Stanisław Wybański 1-0, (0,0)

 

Wyniki IV rundy Match Play 2014

Grupa A
Barbara Walkowska – Wojciech Mitka 1-0, (0,0)
Tomasz Zieliński – Jacek Wrona 1-0,(+5,-5)
Karol Hudak – Grzegorz Mądry 0-1,(-5,+5)

 

Grupa B
Stanisław Guzik – Stefan Sajkiewicz 1-0, (+3,-3)
Jan Dworzański – Michał Binkowski 1-0, (0,0)
Mariusz Kusia – Maciej Zadęcki 0-1, (-2,+2)

 

Grupa C
Ernest Młynarski – Piotr Wróbel 1-0, (+2,-2)
Zbigniew Lis – Jan Dudek 1-0, (+3,-3)
Cezary Pyla – Jan Załuski 1-0,(+3,-3)

 

Grupa D
Tomasz Mach – Tomasz Ryba 1-0,(+3,-3)
Marek Kantor – Krzysztof Boligłowa 1-0, (+5,-5)
Darek Kowalewski – Leszek Kidoń 1-0, (+2,-2)

 

Grupa E
Paweł Dydyński – Paweł Słowik 0-1, (0,0)
Zbigniew Mosoń – Zbigniew Krzanik 1-0,(0,0)
Marcin Wyżga – Marek Burzawa 0-1,(-3,+3)

 

Grupa F
Andrzej Kuba – Edward Tętnowski 0-1, (-1,+1)
Jacek Matoga – Witold Lercel 0-1, (-2,+2)
Piotr Głód – Adam Deja 1-0, (+1,-1)

 

Grupa G
Jerzy Dudek – Mikołaj Grabowski 1-0, (+3,-3)
Kacper Słowik – Stanisław Wybański 1-0, (+3,-3)
Andrzej Rozmus – Agnieszka Makowicz 1-0, (0.0)

 

Harmonogram V rundy rozgrywek Match Play 2014.
Termin rozegrania do 27.07.14.

Grupa A
Barbara Walkowska – Jacek Wrona 1-0, (+1,-1)
Tomasz Zieliński – Karol Hudak 1-0, (+4,-4)
Wojciech Mitka – Grzegorz Mądry 1-0, (+3,-3)

 

Grupa B
Stanisław Guzik – Michał Binkowski 1-0, (+3,-3)
Jan Dworzański – Mariusz Kusia 1-0, (+1,-1)
Stefan Sajkiewicz – Maciej Zadęcki 0-1, (-3,+3)

 

Grupa C
Ernest Młynarski – Jan Dudek 1-0,(+4,-4)
Zbigniew Lis – Cezary Pyla 1-0, (+5,-5)
Piotr Wróbel – Jan Załuski 1-0, (+3,-3)

 

Grupa D
Tomasz Mach – Krzysztof Boligłowa 1-0, (+6,-6)
Marek Kantor – Dariusz Kowalewski 0-1, (-3,+3)
Tomasz Ryba – Leszek Kidoń 0-1, (-3,+3)

 

Grupa E
Paweł Dydyński -Zbigniew Krzanik 1-0, (0,0)
Zbigniew Mosoń – Marcin Wyżga 1-0, (+3,-3)
Paweł Słowik – Marek Burzawa 0-1, (-1,+1)

 

Grupa F
Andrzej Kuba – Witold Lercel 1-0, (+1,-1)
Jacek Matoga – Piotr Głód 1-0, (+1,-1)
Edward Tętnowski – Adam Deja 0-1, (-3,+3)

 

Grupa G
Jerzy Dudek – Stanisław Wybański 1-0, (+4,-4)
Kacper Słowik – Andrzej Rozmus 0-1, (-2,+2)
Mikołaj Grabowski – Agnieszka Makowicz 0-1, (-3,+3)

 

4 sierpnia 2014

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies