Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

rozproszone chmury 21°C
Wiatr wschodni 3.6km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Wyniki rozegranych meczy i zestaw par III rundy


Wyniki I rundy rozgrywek:

Grupa A
Tomek Mach - Piotr Wróbel. 0-1,(-1,+1)
Robert Buzek - Leszek Kidoń  1-0,(+3,-3)
Grzegorz Putko - Ewa Kluczewska    0-1,(-1,+1)

Grupa B
Ernest Młynarski - Edward Tętnowski  1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński - Zbigniew Krzanik  0-1,(-5,+5)
Andrzej Rozmus - Witold Lercel        0-1,(0,0)

Pauzuje Krzysztof Kołpa

Grupa C
Stanisła Guzik - Mariusz Kusia        1-0,(+3,-3)
Paweł Słowik - Cezary Pyla            1-0, (+2,-2)
Adam Deja - Jacek Wrona               1-0, (0,0)

Grupa D
Kacper Słowik - Dariusz Kowalewski   0-1, (-3,+3)
Zbigniew Mosoń - Michał Kloc        BARDZO OSTATECZNY TERMIN ROZEGRANIA MECZU MIJA  17.05 godzina 15!
Jan Dworzański - Grzegorz Chmura    0-1, (-5,+5)

Grupa E
Barbara Walkowska - Piotr Głód      BARDZO OSTATECZNY TERMIN ROZEGRANIA MECZU MIJA  17.05 godzina 15!
Jacek Matoga - Wiesław Sławek        1-0,(+2,-2)
Zbigniew Lis - Ireneusz Karcz      BARDZO OSTATECZNY TERMIN ROZEGRANIA MECZU MIJA  17.05 godzina 15!

Pauzuje Paweł Paluch

Grupa F
Andrzej Kuba - Karol Hudak          1-0,(0,0)
Janusz Kotynia - Maciej Zadęcki     1-0,(0,0)
Mikołaj Grabowski - Adam Szarek    walkower 0-1, (-3,+3)

Pauzuje Krzysztof Boligłowa
 
Mikołaj Grabowski poddaje wszystkie mecze ze względu na poważną kontuzję i wycofał się z rozgrywek.

Grupa G
Paweł Dydyński - Tomasz Ryba. 1-0,(+3,-3)
Marek Kantor - Ewa Skrzydlak 1-0,(+4,-4)
Zbigniew Piela - Janusz Kluczewski 1-0,(+1,-1)

Pauzuje Jan Dudek

Grupa H
Jerzy Dudek - Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)
Zbigniew Lepka - Marek Burzawa 0-1,(-2,+2)
Wojciech Mitka - Maja Burzawa        1-0,(+2,-2)

Pauzuje Grażyna Mosoń


Zestaw par II rundy rozgrywek termin rozegrania upływa 10.05 :

Grupa A
Tomek Mach - Leszek Kidoń    1-0,(+2,-2)
Robert Buzek - Ewa Kluczewska  1-0,(+1,-1)
Grzegorz Putko - Piotr Wróbel  termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 17.05.2015

Grupa B
Ernest Młynarski - Zbigniew Krzanik 1-0, (+3,-3)
Tomasz Zieliński - Witold Lercel  termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 17.05.2015
Andrzej Rozmus - Krzysztof Kołpa  termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 17.05.2015

  pauzuje Edward Tętnowski

Grupa C
Stanisław Guzik - Cezary Pyla  termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 17.05.2015
Paweł Słowik - Jacek Wrona  termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 17.05.2015
Adam Deja - Mariusz Kusia   1-0,(+4,-4)

Grupa D
Kacper Słowik - Michał Kloc  termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 17.05.2015
Zbigniew Mosoń - Grzegorz Chmura  1-0, (+1,-1)
Jan Dworzański - Darek Kowalewski  termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 17.05.2015


Grupa E
Barbara Walkowska - Wiesław Sławek  1-0, (0,0)
Jacek Matoga - Ireneusz Karcz  termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 17.05.2015
Zbigniew Lis - Paweł Paluch    termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 17.05.2015

  pauzuje Piotr Głód

Grupa F
Andrzej Kuba - Maciej Zadęcki
Janusz Kotynia - Adam Szarek   0-1, (0,0)
Mikołaj Grabowski - Krzysztof Boligłowa  walkower 0-1,(-3,+3)

  pauzuje Karol Hudak

Grupa G
Paweł Dydyński - Ewa Skrzydlak   1-0, (+5,-5)
Marek Kantor - Janusz Kluczewski  1-0, (+7,-7)
Zbigniew Piela - Jan Dudek   1-0, (+3,-3)

Grupa H
Jerzy Dudek - Marek Burzawa
Zbigniew Lepka - Maja Burzawa
Wojciech Mitka - Grażyna Mosoń

  pauzuje Michał Binkowski
Jerzy Dudek - Wojciech Mitka 1-0,(0,0)
Michał Binkowski - Maja Burzawa 1-0, (+1,-1)

Zestaw par III rundy rozgrywek, termin rozegrania upływa 24.05.2015:

Grupa A

Tomasz Mach - Ewa Kluczewska
Robert Buzek - Grzegorz Putko   0-1, (-4,+4)
Piotr Wróbel - Leszek Kidoń

Grupa B
Ernest Młynarski - Witold Lercel
Tomasz Zieliński - Krzysztof Kołpa
Andrzej Rozmus - Edward Tętnowski

Pauza Zbigniew Krzanik

Grupa C
Stanisław Guzik - Jacek Wrona
Paweł Słowik - Adam Deja
Mariusz Kusia - Cezary Pyla

Grupa D
Kacper Słowik - Grzegorz Chmura
Zbigniew Mosoń - Jan Dworzański
Dariusz Kowalewski - Michał Kloc

Grupa E
Barbara Walkowska - Ireneusz Karcz
Jacek Matoga - Paweł Paluch
Zbigniew Lis - Piotr Głód

Pauza Wiesław Sławek

Grupa F
Andrzej Kuba - Adam Szarek
Janusz Kotynia - Krzysztof Boligłowa
Mikołaj Grabowski - Karol Hudak 

Pauza Maciej Zadęcki

Grupa G
Paweł Dydyński - Janusz Kluczewski
Marek Kantor - Jan Dudek   0-1, (0,0)
Zbigniew Piela - Tomasz Ryba

Pauza Ewa Skrzydlak

Grupa H
Jerzy Dudek - Maja Burzawa
Zbigniew Lepka - Grażyna Mosoń
Wojciech Mitka - Michał Binkowski
Pauza Marek Burzawa
11 maja 2015

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies