Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

bezchmurnie 4°C
Wiatr południowo-zachodni 2.06km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Wyniki MATCH PLAY

BARDZO PROSZĘ O ROZEGRANIE ZALEGŁYCH MECZY. 

Poz. Imie i Nazwisko il.m.rozegr. Il.m.wygr. Pkt”+” Pkt”-”
GRUPA A
1 Grzegorz Putko    3 2  +5  -1
2 Ewa Kluczewska    3 2  +2  -1
3 Robert Buzek      3 2  +4  -4
4 Piotr Wróbel      1 1  +1   0
5 Tomasz Mach       3 1  +2  -2
6 Leszek Kidoń      3 0   0  -6

GRUPA B
1 Ernest Młynarski  4 4  +8   0
2 Edward Tętnowski  6 4  +5  -3
3 Zbigniew Krzanik  4 2  +8  -4
4 Tomasz Zieliński  4 3  +4  -5
5 Andrzej Rozmus    4 1  +3   0
6 Witold Lercel     4 1   0  -7
7 Krzysztof  Kołpa  4 0   0  -11

GRUPA C
1 Adam Deja          5 5  +12  0
2 Stanisław Guzik    4 3  +6  -3
3 Paweł Słowik       4 2  +6  -2
4 Mariusz Kusia      3 1  +4  -7
5 Cezary Pyla        3 0   0  -8
6 Jacek Wrona        3 0   0  -8

GRUPA D
1 Zbigniew Mosoń     4 3  +3  -3
2 Dariusz Kowaleski  3 2  +11 -1
3 Jan Dworzański     4 2  +6  -5
4 Kacper Słowik      3 2  +3  -3
5 Grzegorz Chmura    4 1  +5  -5
6 Michał Kloc        4 1  +4 -15

GRUPA E
1 Jacek Matoga      4 4  +11  0
2 Barbara Walkowska 4 4  +7   0
3 Piotr Głód        2 1  +3  -2
4 Ireneusz Karcz    3 1  +3  -2
5 Paweł Paluch      2 1  +3  -6
6 Wiesław Sławek    2 0   0  -2
7 Zbigniew Lis      5 0   0  -15

GRUPA F
1 Maciej Zadęcki     5 4    +21   0
2 Janusz Kotynia     6 4    +10  -4
3 Andrzej Kuba       5 3    +7   -2
4 Adam Szarek        4 3    +3   -4
5 Karol Hudak        5 2    +3   -9
6 Krzysztof Boligłowa4 1    +3   -13
7 Mikołaj Grabowski  5 0     0   -15

GRUPA G
1 Paweł Dydyński     4 4    +20  0
2 Zbigniew Piela     3 3    +4   0
3 Marek Kantor       3 2    +11  0
4 Jan Dudek          4 2    +2  -8
5 Tomasz Ryba        3 1    +5  -3
6 Janusz Kluczewski  3 0     0  -15
7 Ewa Skrzydlak      4 0     0  -16

GRUPA H
1 Michał Binkowski  4 3    +2  -1
2 Jerzy Dudek       4 3    +2  -1
3 Grażyna Mosoń     2 2    +6   0
4 Marek Burzawa     3 2    +3  -1
5 Wojciech Mitka    4 1    +2  -4
6 Maja Burzawa      3 1    +1  -3
7 Zbigniew Lepka    4 0     0  -6


Wyniki I rundy rozgrywek:

Grupa A
Tomek Mach - Piotr Wróbel. 0-1,(-1,+1)
Robert Buzek - Leszek Kidoń  1-0,(+3,-3)
Grzegorz Putko - Ewa Kluczewska    0-1,(-1,+1)

Grupa B
Ernest Młynarski - Edward Tętnowski  1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński - Zbigniew Krzanik  0-1,(-5,+5)
Andrzej Rozmus - Witold Lercel        0-1,(0,0)

Pauzuje Krzysztof Kołpa

Grupa C
Stanisła Guzik - Mariusz Kusia        1-0,(+3,-3)
Paweł Słowik - Cezary Pyla            1-0, (+2,-2)
Adam Deja - Jacek Wrona              1-0, (0,0)

Grupa D
Kacper Słowik - Dariusz Kowalewski  0-1, (-3,+3)
Zbigniew Mosoń - Michał Kloc        1-0, (+2,-2)
Jan Dworzański - Grzegorz Chmura    0-1, (-5,+5)

Grupa E
Barbara Walkowska - Piotr Głód      1-0, (+2,-2)
Jacek Matoga - Wiesław Sławek        1-0,(+2,-2)
Zbigniew Lis - Ireneusz Karcz      0-1, (-3,+3) walkower

Pauzuje Paweł Paluch

Grupa F
Andrzej Kuba - Karol Hudak          1-0,(0,0)
Janusz Kotynia - Maciej Zadęcki    1-0,(0,0)
Mikołaj Grabowski - Adam Szarek    walkower 0-1, (-3,+3)

Pauzuje Krzysztof Boligłowa

Grupa G
Paweł Dydyński - Tomasz Ryba. 1-0,(+3,-3)
Marek Kantor - Ewa Skrzydlak 1-0,(+4,-4)
Zbigniew Piela - Janusz Kluczewski 1-0,(+1,-1)

Pauzuje Jan Dudek

Grupa H
Jerzy Dudek - Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)
Zbigniew Lepka - Marek Burzawa 0-1,(-2,+2)
Wojciech Mitka - Maja Burzawa        1-0,(+2,-2)

Pauzuje Grażyna Mosoń


Zestaw par II rundy rozgrywek ostateczny termin rozegrania upływa 07.06 :

Grupa A
Tomek Mach - Leszek Kidoń    1-0,(+2,-2)
Robert Buzek - Ewa Kluczewska  1-0,(+1,-1)
Grzegorz Putko - Piotr Wróbel  bardzo proszę..do dnia 5.07 /będę zmuszony do wylosowania wyniku w dniu 6.07/

Grupa B
Ernest Młynarski - Zbigniew Krzanik 1-0, (+3,-3)
Tomasz Zieliński - Witold Lercel  1-0 ,(+1,-1)
Andrzej Rozmus - Krzysztof Kołpa  1-0, (+3,-3)

  pauzuje Edward Tętnowski

Grupa C
Stanisław Guzik - Cezary Pyla  1-0,(+3,-3) walkower
Paweł Słowik - Jacek Wrona    1-0,(+4,-4)
Adam Deja - Mariusz Kusia  1-0,(+4,-4)

Grupa D
Kacper Słowik - Michał Kloc   bardzo proszę..do dnia 5.07 /będę zmuszony do wylosowania wyniku w dniu 6.07/
Zbigniew Mosoń - Grzegorz Chmura  1-0, (+1,-1)
Jan Dworzański - Darek Kowalewski  1-0,(+1,-1)


Grupa E
Barbara Walkowska - Wiesław Sławek  1-0, (0,0)
Jacek Matoga - Ireneusz Karcz      1-0, (0,0)
Zbigniew Lis - Paweł Paluch        0-1, (-3,+3) walkower

  pauzuje Piotr Głód

Grupa F
Andrzej Kuba - Maciej Zadęcki    0-1,(-2,+2)
Janusz Kotynia - Adam Szarek  0-1, (0,0)
Mikołaj Grabowski - Krzysztof Boligłowa  walkower 0-1,(-3,+3)

  pauzuje Karol Hudak

Grupa G
Paweł Dydyński - Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5)
Marek Kantor - Janusz Kluczewski  1-0, (+7,-7)
Zbigniew Piela - Jan Dudek  1-0, (+3,-3)

Grupa H
Jerzy Dudek - Marek Burzawa  1-0,(+1,-1)
Zbigniew Lepka - Maja Burzawa  0-1, (-1,+1)
Wojciech Mitka - Grażyna Mosoń  0-1,(-4,+4)

  pauzuje Michał Binkowski

Zestaw par III rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa 07.06.2015:

Grupa A

Tomasz Mach - Ewa Kluczewska  0-1, (-1,+1)
Robert Buzek - Grzegorz Putko  0-1, (-4,+4)
Piotr Wróbel - Leszek Kidoń     bardzo proszę..do dnia 5.07 /będę zmuszony do wylosowania wyniku w dniu 6.07/


Grupa B
Ernest Młynarski - Witold Lercel  1-0,(+2,-2)
Tomasz Zieliński - Krzysztof Kołpa  1-0,(+3,-3)
Andrzej Rozmus - Edward Tętnowski 0-1,(0,0)

Pauza Zbigniew Krzanik

Grupa C
Stanisław Guzik - Jacek Wrona  bardzo proszę..do dnia 5.07 /będę zmuszony do wylosowania wyniku w dniu 6.07/
Paweł Słowik - Adam Deja  0-1, (-2,+2)
Mariusz Kusia - Cezary Pyla  bardzo proszę..do dnia 5.07 /będę zmuszony do wylosowania wyniku w dniu 6.07/

Grupa D
Kacper Słowik - Grzegorz Chmura 1-0, (0,0)
Zbigniew Mosoń - Jan Dworzański  1-0,(0,0)
Dariusz Kowalewski - Michał Kloc  1-0, (+8,-8)


Grupa E
Barbara Walkowska - Ireneusz Karcz  1-0,(+2,-2)
Jacek Matoga - Paweł Paluch        1-0,(+6,-6)
Zbigniew Lis - Piotr Głód          0-1,(-3,+3) walkower

Pauza Wiesław Sławek

Grupa F
Andrzej Kuba - Adam Szarek  0-1, (0,0)
Janusz Kotynia - Krzysztof Boligłowa  1-0, (+5,-5)
Mikołaj Grabowski - Karol Hudak 0-1, (-3,+3) walkower kontuzja

Pauza Maciej Zadęcki

Grupa G
Paweł Dydyński - Janusz Kluczewski  1-0,(+7,-7)
Marek Kantor - Jan Dudek  0-1, (0,0)
Zbigniew Piela - Tomasz Ryba          1-0,(0,0)

Pauza Ewa Skrzydlak

Grupa H
Jerzy Dudek - Maja Burzawa      bardzo proszę..do dnia 5.07 /będę zmuszony do wylosowania wyniku w dniu 6.07/
Zbigniew Lepka - Grażyna Mosoń  0-1,(-2,+2)
Wojciech Mitka - Michał Binkowski  0-1,(0,0)

Pauza Marek Burzawa


Zestaw par IV rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa 07.06.2015:

GRUPA A
Tomasz Mach - Grzegorz Putko  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Robert Buzek - Piotr Wróbel  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Leszek Kidoń - Ewa Kluczewska  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015


GRUPA B
Ernest Młynarski - Krzysztof Kołpa  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Tomasz Zieliński - Andrzej Rozmus  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Edward Tętnowski - Zbigniew Krzanik 1-0,(+1,-1)

Witold Lercel - pauzuje


GRUPA C
Stanisław Guzik - Adam Deja  0-1,(-3,+3)
Paweł Słowik - Mariusz Kusia ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Cezary Pyla - Jacek Wrona  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015

GRUPA D
Kacper Słowik - Jan Dworzański ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Zbigniew Mosoń - Dariusz Kowalewski  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Michał Kloc - Grzegorz Chmura 1-0, (+4,-4)


GRUPA E
Barbara Walkowska - Paweł Paluch  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Jacek Matoga - Zbigniew Lis 1-0,(+3,-3)
Piotr Głód - Wiesław Sławek  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015

Ireneusz Karcz pauzuje

GRUPA F
Andrzej Kuba - Krzysztof Boligłowa  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Janusz Kotynia - Mikołaj Grabowski  1-0, (+3,-3)
Karol Hudak - Maciej Zadęcki  0-1,(-7,+7)

Adam Szarek pauzuje

GRUPA G
Paweł Dydyński - Jan Dudek  1-0,(+5,-5)
Marek Kantor - Zbigniew Piela ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Tomasz Ryba - Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5) wynik poprawiony przez Tomka Rybę

Janusz Kluczewski pauzuje

GRUPA H
Jerzy Dudek - Grażyna Mosoń  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Zbigniew Lepka - Wojciech Mitka  ostateczny termin rozegrania upływa 05.07.2015
Michał Binkowski - Marek Burzawa  0-1, (-1,+1)

Maja Burzawa pauzuje

Zestaw par V rundy rozgrywek termin został przesunięty do dnia 05.07.2015

Grupa A
Tomek Mach - Robert Buzek
Grzegorz Putko - Leszek Kidoń 1-0, (+1,-1)
Piotr Wróbel - Ewa Kluczewska

Grupa B
Ernest Młynarski - Andrzej Rozmus 1-0,(0,0)
Edward Tetnowski - Witold Lercel  1-0, (+4,-4)
Zbigniew Krzanik - Krzysztof Kołpa 1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński - pauza


Grupa C
Stanisław Guzik - Paweł Słowik 1-0, (0,0)
Adam Deja - Cezary Pyla   1-0,(+3,-3)
Mariusz Kusia - Jacek Wrona 1-0,(+4,-4)

Grupa D
Kacper Slowik - Zbigniew Mosoń  1-0, (+3,-3)
Jan Dworzański - Michał Kloc    1-0, (+5,-5)
Dariusz Kowalewski - Grzegorz Chmura

Grupa E
Barbara Walkowska - Zbigniew Lis 1-0, (+3,-3) walkower
Piotr Głód - Ireneusz Karcz
Wiesław Sławek - Paweł Paluch
Jacek Matoga pauza


Grupa F
Andrzej Kuba - Mikołaj Grabowski 1-0,(+3,-3) walkower
Karol Hudak - Adam Szarek
Maciej Zadęcki - Krzysztof Boligłowa 1-0,(+8,-8)

Janusz Kotynia - pauza

Grupa G
Paweł Dydyński - Zbigniew Piela
Tomasz Ryba - Janusz Kluczewski
Ewa Skrzydlak - Jan Dudek  0-1, (-2,+2)
Marek Kantor Pauza

Grupa H
Jerzy Dudek - Wojciech Mitka 1-0,(0,0)
Michał Binkowski - Maja Burzawa 1-0,(+1,-1)
Marek Burzawa - Grażyna Mosoń
Zbigniew Lepka pauza


Zestaw par VI rundy rozgrywek termin upływa 05.07.2015

GRUPA B
Ernest Młynarski - Tomasz Zieliński
Edward Tętnowski - Krzysztof Kołpa 1-0,(0,0)
Zbigniew Krzanik - Witold Lercel
Pauza Andrezj Rozmus
Tomasz Zieliński - Edward Tętnowski 1-0,(0,0)


GRUPA E
Barbara Walkowska - Jacek Matoga
Piotr Głód - Paweł Paluch
Sławek Wiesław - Ireneusz Karcz
Pauza Zbigniew Lis
Zbigniew Lis poddaje mecze ze względu brak możliwości rozegrania meczy w terminie.

GRUPA F
Andrzej Kuba - Janusz Kotynia  1-0, (+4,-4)
Krzysztof Boligłowa - Karol Hudak 0-1, (0,0)
Maciej Zadęcki - Adam Szarek 1-0, (+4,-4)
Pauza Mikołaj Grabowski
Mikołaj Grabowski poddaje wszystkie mecze ze względu na poważną kontuzję i wycofał się z rozgrywek.


GRUPA G
Paweł Dydyński - Marek Kantor
Tomasz Ryba - Jan Dudek
Ewa Skrzydlak - Janusz Kluczewski
Pauza Zbigniew Piela

GRUPA H
Jerzy Dudek - Zbigniew Lepka 1-0, (+1,-1)
Michał Binkowski - Grażyna Mosoń
Maja Burzawa - Marek Burzawa
Pauza Wojciech Mitka
29 czerwca 2015

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies