Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

zachmurzenie duże -3°C
Wiatr wschodni 5.66km/h Szczegółowa pogoda
Klub

wyniki Match Play + tabele

> UWAGA, UWAGA: POZOSTAŁ OSTATNI TYDZIEŃ ROZGRYWEK GRUPOWYCH!!!
> 26.07.2015 godzina 15.00 to ostateczny termin rozegrania i zakończenia
> fazy grupowej rozgrywek Match Play!!!
> BARDZO PROSZĘ O ROZEGRANIE ZALEGŁYCH SPOTKAŃ. TERMIN JEST OSTATECZNY!
> Przypominam, że zgodnie z regulaminem rozgrywek osoba będąca na starcie w
> dniu 26.07 godz 15 bez przeciwnika wygrywa walkowerem.
> W DNIU 27.07 ZOSTANĄ WYLOSOWANE WYNIKI NIEROZEGRANYCH POJEDYNKÓW.
>
> Poz. Imie i Nazwisko il.m.rozegr. Il.m.wygr. Pkt”+” Pkt”-”
> GRUPA A
> 1 Grzegorz Putko    4 3  +8  -1
> 2 Ewa Kluczewska    4 3  +5  -1
> 3 Robert Buzek      4 3  +7  -4
> 4 Piotr Wróbel      2 2  +4  0
> 5 Tomasz Mach      5 1  +2  -8
> 6 Leszek Kidoń      5 0  0  -12
>
> GRUPA B
> 1 Ernest Młynarski  5 5  +8  0
> 2 Tomasz Zieliński  6 4  +7  -5
> 3 Edward Tętnowski  6 4  +5  -3
> 4 Zbigniew Krzanik  5 3  +9  -4
> 5 Andrzej Rozmus    5 1  +3  -3
> 6 Witold Lercel    5 1  0  -8
> 7 Krzysztof  Kołpa  4 0  0  -11
>
> GRUPA C
> 1 Adam Deja          5 5  +12  0
> 2 Stanisław Guzik    4 3  +6  -3
> 3 Paweł Słowik      4 2  +6  -2
> 4 Mariusz Kusia      3 1  +4  -7
> 5 Cezary Pyla        3 0  0  -8
> 6 Jacek Wrona        3 0  0  -8
>
> GRUPA D
> 1 Zbigniew Mosoń    5 4  +3  -3
> 2 Dariusz Kowaleski  5 3  +12 -1
> 3 Jan Dworzański    4 2  +6  -5
> 4 Kacper Słowik      3 2  +3  -3
> 5 Grzegorz Chmura    5 1  +5  -6
> 6 Michał Kloc        4 1  +4 -15
>
> GRUPA E
> 1 Jacek Matoga      4 4  +11  0
> 2 Barbara Walkowska 4 4  +7    0
> 3 Piotr Głód        3 2  +10  -2
> 4 Ireneusz Karcz    3 1  +3  -2
> 5 Wiesław Sławek    3 1  +3  -2
> 6 Paweł Paluch      3 1  +3  -13
> 7 Zbigniew Lis      6 0  0  -18
>
> GRUPA F
> 1 Maciej Zadęcki    6 5    +24  0
> 2 Andrzej Kuba      6 4    +14  -2
> 3 Janusz Kotynia    6 4    +10  -4
> 4 Adam Szarek        4 3    +3  -4
> 5 Karol Hudak        5 2    +3  -9
> 6 Krzysztof Boligłowa5 1    +3  -20
> 7 Mikołaj Grabowski  6 0    0  -18
>
> GRUPA G
> 1 Paweł Dydyński    5 5    +23  0
> 2 Zbigniew Piela    6 5    +9  -3
> 3 Marek Kantor      4 2    +11  0
> 4 Jan Dudek          5 2    +2  -8
> 5 Tomasz Ryba        3 1    +5  -3
> 6 Janusz Kluczewski  4 1    0  -15
> 7 Ewa Skrzydlak      5 0    0  -21
>
> GRUPA H
> 1 Michał Binkowski  5 4    +4  -1
> 2 Jerzy Dudek      4 3    +2  -1
> 3 Grażyna Mosoń    3 2    +6  -2
> 4 Marek Burzawa    3 2    +3  -1
> 5 Wojciech Mitka    5 1    +2  -4
> 6 Maja Burzawa      3 1    +1  -3
> 7 Zbigniew Lepka    5 1    0  -6
>
>
> Wyniki I rundy rozgrywek:
>
> Grupa A
> Tomek Mach – Piotr Wróbel. 0-1,(-1,+1)
> Robert Buzek – Leszek Kidoń  1-0,(+3,-3)
> Grzegorz Putko – Ewa Kluczewska    0-1,(-1,+1)
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Edward Tętnowski  1-0,(+3,-3)
> Tomasz Zieliński – Zbigniew Krzanik  0-1,(-5,+5)
> Andrzej Rozmus – Witold Lercel        0-1,(0,0)
>
> Pauzuje Krzysztof Kołpa
>
> Grupa C
> Stanisła Guzik – Mariusz Kusia        1-0,(+3,-3)
> Paweł Słowik – Cezary Pyla            1-0, (+2,-2)
> Adam Deja – Jacek Wrona              1-0, (0,0)
>
> Grupa D
> Kacper Słowik – Dariusz Kowalewski  0-1, (-3,+3)
> Zbigniew Mosoń – Michał Kloc        1-0, (+2,-2)
> Jan Dworzański – Grzegorz Chmura    0-1, (-5,+5)
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Piotr Głód      1-0, (+2,-2)
> Jacek Matoga – Wiesław Sławek        1-0,(+2,-2)
> Zbigniew Lis – Ireneusz Karcz      0-1, (-3,+3) walkower
>
> Pauzuje Paweł Paluch
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Karol Hudak          1-0,(0,0)
> Janusz Kotynia – Maciej Zadęcki    1-0,(0,0)
> Mikołaj Grabowski – Adam Szarek    walkower 0-1, (-3,+3)
>
> Pauzuje Krzysztof Boligłowa
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Tomasz Ryba. 1-0,(+3,-3)
> Marek Kantor – Ewa Skrzydlak 1-0,(+4,-4)
> Zbigniew Piela – Janusz Kluczewski 1-0,(+1,-1)
>
> Pauzuje Jan Dudek
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)
> Zbigniew Lepka – Marek Burzawa 0-1,(-2,+2)
> Wojciech Mitka – Maja Burzawa        1-0,(+2,-2)
>
> Pauzuje Grażyna Mosoń
>
>
> Zestaw par II rundy rozgrywek ostateczny termin rozegrania upływa 07.06 :
>
> Grupa A
> Tomek Mach – Leszek Kidoń    1-0,(+2,-2)
> Robert Buzek – Ewa Kluczewska  1-0,(+1,-1)
> Grzegorz Putko – Piotr Wróbel  bardzo proszę..do dnia 12.07
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Zbigniew Krzanik 1-0, (+3,-3)
> Tomasz Zieliński – Witold Lercel  1-0 ,(+1,-1)
> Andrzej Rozmus – Krzysztof Kołpa  1-0, (+3,-3)
>
>  pauzuje Edward Tętnowski
>
> Grupa C
> Stanisław Guzik – Cezary Pyla  1-0,(+3,-3) walkower
> Paweł Słowik – Jacek Wrona    1-0,(+4,-4)
> Adam Deja – Mariusz Kusia  1-0,(+4,-4)
>
> Grupa D
> Kacper Słowik – Michał Kloc  termin do dnia 6.07/
> Zbigniew Mosoń – Grzegorz Chmura  1-0, (+1,-1)
> Jan Dworzański – Darek Kowalewski  1-0,(+1,-1)
>
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Wiesław Sławek  1-0, (0,0)
> Jacek Matoga – Ireneusz Karcz      1-0, (0,0)
> Zbigniew Lis – Paweł Paluch        0-1, (-3,+3) walkower
>
>  pauzuje Piotr Głód
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Maciej Zadęcki    0-1,(-2,+2)
> Janusz Kotynia – Adam Szarek  0-1, (0,0)
> Mikołaj Grabowski – Krzysztof Boligłowa  walkower 0-1,(-3,+3)
>
>  pauzuje Karol Hudak
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5)
> Marek Kantor – Janusz Kluczewski  1-0, (+7,-7)
> Zbigniew Piela – Jan Dudek  1-0, (+3,-3)
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Marek Burzawa  1-0,(+1,-1)
> Zbigniew Lepka – Maja Burzawa  0-1, (-1,+1)
> Wojciech Mitka – Grażyna Mosoń  0-1,(-4,+4)
>
>  pauzuje Michał Binkowski
>
> Zestaw par III rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa
> 07.06.2015:
>
> Grupa A
>
> Tomasz Mach – Ewa Kluczewska  0-1, (-1,+1)
> Robert Buzek – Grzegorz Putko  0-1, (-4,+4)
> Piotr Wróbel – Leszek Kidoń    1-0,(+3,-3) walkower
>
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Witold Lercel  1-0,(+2,-2)
> Tomasz Zieliński – Krzysztof Kołpa  1-0,(+3,-3)
> Andrzej Rozmus – Edward Tętnowski 0-1,(0,0)
>
> Pauza Zbigniew Krzanik
>
> Grupa C
> Stanisław Guzik – Jacek Wrona  bardzo proszę..do dnia 12.07
> Paweł Słowik – Adam Deja  0-1, (-2,+2)
> Mariusz Kusia – Cezary Pyla  bardzo proszę..do dnia 12.07
>
> Grupa D
> Kacper Słowik – Grzegorz Chmura 1-0, (0,0)
> Zbigniew Mosoń – Jan Dworzański  1-0,(0,0)
> Dariusz Kowalewski – Michał Kloc  1-0, (+8,-8)
>
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Ireneusz Karcz  1-0,(+2,-2)
> Jacek Matoga – Paweł Paluch        1-0,(+6,-6)
> Zbigniew Lis – Piotr Głód          0-1,(-3,+3) walkower
>
> Pauza Wiesław Sławek
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Adam Szarek  0-1, (0,0)
> Janusz Kotynia – Krzysztof Boligłowa  1-0, (+5,-5)
> Mikołaj Grabowski – Karol Hudak 0-1, (-3,+3) walkower kontuzja
>
> Pauza Maciej Zadęcki
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Janusz Kluczewski  1-0,(+7,-7)
> Marek Kantor – Jan Dudek  0-1, (0,0)
> Zbigniew Piela – Tomasz Ryba          1-0,(0,0)
>
> Pauza Ewa Skrzydlak
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Maja Burzawa      bardzo proszę..do dnia 12.07
> Zbigniew Lepka – Grażyna Mosoń  0-1,(-2,+2)
> Wojciech Mitka – Michał Binkowski  0-1,(0,0)
>
> Pauza Marek Burzawa
>
>
> Zestaw par IV rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa
> 07.06.2015:
>
> GRUPA A
> Tomasz Mach – Grzegorz Putko  0-1,(-3,+3) walkower
> Robert Buzek – Piotr Wróbel  ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Leszek Kidoń – Ewa Kluczewska  0-1,(-3,+3) walkower
>
>
> GRUPA B
> Ernest Młynarski – Krzysztof Kołpa  ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Tomasz Zieliński – Andrzej Rozmus  1-0, (+3,-3) walkower
> Edward Tętnowski – Zbigniew Krzanik 1-0,(+1,-1)
>
> Witold Lercel – pauzuje
>
>
> GRUPA C
> Stanisław Guzik – Adam Deja  0-1,(-3,+3)
> Paweł Słowik – Mariusz Kusia ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Cezary Pyla – Jacek Wrona  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
>
> GRUPA D
> Kacper Słowik – Jan Dworzański ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Zbigniew Mosoń – Dariusz Kowalewski  1-0,(0,0)
> Michał Kloc – Grzegorz Chmura 1-0, (+4,-4)
>
>
> GRUPA E
> Barbara Walkowska – Paweł Paluch  ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Jacek Matoga – Zbigniew Lis 1-0,(+3,-3)
> Piotr Głód – Wiesław Sławek  ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
>
> Ireneusz Karcz pauzuje
>
> GRUPA F
> Andrzej Kuba – Krzysztof Boligłowa  1-0,(+7,-7)
> Janusz Kotynia – Mikołaj Grabowski  1-0, (+3,-3)
> Karol Hudak – Maciej Zadęcki  0-1,(-7,+7)
>
> Adam Szarek pauzuje
>
> GRUPA G
> Paweł Dydyński – Jan Dudek  1-0,(+5,-5)
> Marek Kantor – Zbigniew Piela 0-1,(0,0)
> Tomasz Ryba – Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5)
>
> Janusz Kluczewski pauzuje
>
> GRUPA H
> Jerzy Dudek – Grażyna Mosoń  ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Zbigniew Lepka – Wojciech Mitka  1-0,(0,0)
> Michał Binkowski – Marek Burzawa  0-1, (-1,+1)
>
> Maja Burzawa pauzuje
>
> Zestaw par V rundy rozgrywek termin został przesunięty do dnia 12.07.2015
>
> Grupa A
> Tomek Mach – Robert Buzek  0-1,(-3,+3) walkower
> Grzegorz Putko – Leszek Kidoń 1-0, (+1,-1)
> Piotr Wróbel – Ewa Kluczewska
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Andrzej Rozmus 1-0,(0,0)
> Edward Tetnowski – Witold Lercel  1-0, (+4,-4)
> Zbigniew Krzanik – Krzysztof Kołpa 1-0,(+3,-3)
> Tomasz Zieliński – pauza
>
>
> Grupa C
> Stanisław Guzik – Paweł Słowik 1-0, (0,0)
> Adam Deja – Cezary Pyla  1-0,(+3,-3)
> Mariusz Kusia – Jacek Wrona 1-0,(+4,-4)
>
> Grupa D
> Kacper Slowik – Zbigniew Mosoń  1-0, (+3,-3)
> Jan Dworzański – Michał Kloc    1-0, (+5,-5)
> Dariusz Kowalewski – Grzegorz Chmura  1-0,(+1,-1)
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Zbigniew Lis 1-0, (+3,-3) walkower
> Piotr Głód – Ireneusz Karcz
> Wiesław Sławek – Paweł Paluch
> Jacek Matoga pauza
>
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Mikołaj Grabowski 1-0,(+3,-3) walkower
> Karol Hudak – Adam Szarek
> Maciej Zadęcki – Krzysztof Boligłowa 1-0,(+8,-8)
>
> Janusz Kotynia – pauza
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Zbigniew Piela  1-0, (+3,-3)
> Tomasz Ryba – Janusz Kluczewski
> Ewa Skrzydlak – Jan Dudek  0-1, (-2,+2)
> Marek Kantor Pauza
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Wojciech Mitka 1-0,(0,0)
> Michał Binkowski – Maja Burzawa 1-0,(+1,-1)
> Marek Burzawa – Grażyna Mosoń
> Zbigniew Lepka pauza
>
>
> Zestaw par VI rundy rozgrywek termin przesunięty i upływa 12.07.2015
>
> GRUPA B
> Ernest Młynarski – Tomasz Zieliński  1-0,(0,0)
> Edward Tętnowski – Krzysztof Kołpa 1-0,(0,0)
> Zbigniew Krzanik – Witold Lercel  1-0,(+1,-1)
> Pauza Andrezj Rozmus
>
>
> GRUPA E
> Barbara Walkowska – Jacek Matoga
> Piotr Głód – Paweł Paluch 1-0,(+7,-7)
> Sławek Wiesław – Ireneusz Karcz
> Pauza Zbigniew Lis
> Zbigniew Lis poddaje mecze ze względu brak możliwości rozegrania meczy w
> terminie.
>
> GRUPA F
> Andrzej Kuba – Janusz Kotynia  1-0, (+4,-4)
> Krzysztof Boligłowa – Karol Hudak 0-1, (0,0)
> Maciej Zadęcki – Adam Szarek 1-0, (+4,-4)
> Pauza Mikołaj Grabowski
> Mikołaj Grabowski poddaje wszystkie mecze ze względu na poważną kontuzję i
> wycofał się z rozgrywek.
>
>
> GRUPA G
> Paweł Dydyński – Marek Kantor
> Tomasz Ryba – Jan Dudek
> Ewa Skrzydlak – Janusz Kluczewski
> Pauza Zbigniew Piela
>
> GRUPA H
> Jerzy Dudek – Zbigniew Lepka 1-0, (+1,-1)
> Michał Binkowski – Grażyna Mosoń  1-0,(+2,-2)
> Maja Burzawa – Marek Burzawa
> Pauza Wojciech Mitka
>
> Zestaw par VII rundy rozgrywek termin upływa 19.07.2015
>
> GRUBA B
> Tomasz Zieliński – Edward Tętnowski 1-0,(0,0)
> Andrzej Rozmus – Zbigniew Krzanik
> Witold Lercel – Krzysztof Kołpa
> Ernest Młynarski pauza
>
> GRUPA E
> Jacek Matoga – Piotr Głód
> Zbigniew Lis – Wiesław Sławek 0-1, (-3,+3) walkower
> Ireneusz Karcz – Paweł Paluch
> Barbara Walkowska pauza
>
> GRUPA F
> Janusz Kotynia – Karol Hudak  1-0,(+2,-2)
> Mikołaj Grabowski – Maciej Zadęcki 0-1, (-3,+3) walkower
> Adam Szarek – Krzysztof Boligłowa
> Andrzej Kuba pauza
>
> GRUPA G
> Marek Kantor – Tomasz Ryba
> Zbigniew Piela – Ewa Skrzydlak 1-0,(+5,-5)
> Janusz Kluczewski – Jan Dudek  1-0,(0,0)
> Paweł Dydyński pauza
>
> GRUPA H
> Zbigniew Lepka – Michał Binkowski
> Wojciech Mitka – Marek Burzawa
> Maja Burzawa – Grażyna Mosoń
> Jerzy Dudek pauza

22 lipca 2015

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies