wyniki Match Play + tabele
> UWAGA, UWAGA: POZOSTAŁ OSTATNI TYDZIEŃ ROZGRYWEK GRUPOWYCH!!!
> 26.07.2015 godzina 15.00 to ostateczny termin rozegrania i zakończenia
> fazy grupowej rozgrywek Match Play!!!
> BARDZO PROSZĘ O ROZEGRANIE ZALEGŁYCH SPOTKAŃ. TERMIN JEST OSTATECZNY!
> Przypominam, że zgodnie z regulaminem rozgrywek osoba będąca na starcie w
> dniu 26.07 godz 15 bez przeciwnika wygrywa walkowerem.
> W DNIU 27.07 ZOSTANĄ WYLOSOWANE WYNIKI NIEROZEGRANYCH POJEDYNKÓW.
>
> Poz. Imie i Nazwisko il.m.rozegr. Il.m.wygr. Pkt”+” Pkt”-”
> GRUPA A
> 1 Grzegorz Putko 4 3 +8 -1
> 2 Ewa Kluczewska 4 3 +5 -1
> 3 Robert Buzek 4 3 +7 -4
> 4 Piotr Wróbel 2 2 +4 0
> 5 Tomasz Mach 5 1 +2 -8
> 6 Leszek Kidoń 5 0 0 -12
>
> GRUPA B
> 1 Ernest Młynarski 5 5 +8 0
> 2 Tomasz Zieliński 6 4 +7 -5
> 3 Edward Tętnowski 6 4 +5 -3
> 4 Zbigniew Krzanik 5 3 +9 -4
> 5 Andrzej Rozmus 5 1 +3 -3
> 6 Witold Lercel 5 1 0 -8
> 7 Krzysztof Kołpa 4 0 0 -11
>
> GRUPA C
> 1 Adam Deja 5 5 +12 0
> 2 Stanisław Guzik 4 3 +6 -3
> 3 Paweł Słowik 4 2 +6 -2
> 4 Mariusz Kusia 3 1 +4 -7
> 5 Cezary Pyla 3 0 0 -8
> 6 Jacek Wrona 3 0 0 -8
>
> GRUPA D
> 1 Zbigniew Mosoń 5 4 +3 -3
> 2 Dariusz Kowaleski 5 3 +12 -1
> 3 Jan Dworzański 4 2 +6 -5
> 4 Kacper Słowik 3 2 +3 -3
> 5 Grzegorz Chmura 5 1 +5 -6
> 6 Michał Kloc 4 1 +4 -15
>
> GRUPA E
> 1 Jacek Matoga 4 4 +11 0
> 2 Barbara Walkowska 4 4 +7 0
> 3 Piotr Głód 3 2 +10 -2
> 4 Ireneusz Karcz 3 1 +3 -2
> 5 Wiesław Sławek 3 1 +3 -2
> 6 Paweł Paluch 3 1 +3 -13
> 7 Zbigniew Lis 6 0 0 -18
>
> GRUPA F
> 1 Maciej Zadęcki 6 5 +24 0
> 2 Andrzej Kuba 6 4 +14 -2
> 3 Janusz Kotynia 6 4 +10 -4
> 4 Adam Szarek 4 3 +3 -4
> 5 Karol Hudak 5 2 +3 -9
> 6 Krzysztof Boligłowa5 1 +3 -20
> 7 Mikołaj Grabowski 6 0 0 -18
>
> GRUPA G
> 1 Paweł Dydyński 5 5 +23 0
> 2 Zbigniew Piela 6 5 +9 -3
> 3 Marek Kantor 4 2 +11 0
> 4 Jan Dudek 5 2 +2 -8
> 5 Tomasz Ryba 3 1 +5 -3
> 6 Janusz Kluczewski 4 1 0 -15
> 7 Ewa Skrzydlak 5 0 0 -21
>
> GRUPA H
> 1 Michał Binkowski 5 4 +4 -1
> 2 Jerzy Dudek 4 3 +2 -1
> 3 Grażyna Mosoń 3 2 +6 -2
> 4 Marek Burzawa 3 2 +3 -1
> 5 Wojciech Mitka 5 1 +2 -4
> 6 Maja Burzawa 3 1 +1 -3
> 7 Zbigniew Lepka 5 1 0 -6
>
>
> Wyniki I rundy rozgrywek:
>
> Grupa A
> Tomek Mach – Piotr Wróbel. 0-1,(-1,+1)
> Robert Buzek – Leszek Kidoń 1-0,(+3,-3)
> Grzegorz Putko – Ewa Kluczewska 0-1,(-1,+1)
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Edward Tętnowski 1-0,(+3,-3)
> Tomasz Zieliński – Zbigniew Krzanik 0-1,(-5,+5)
> Andrzej Rozmus – Witold Lercel 0-1,(0,0)
>
> Pauzuje Krzysztof Kołpa
>
> Grupa C
> Stanisła Guzik – Mariusz Kusia 1-0,(+3,-3)
> Paweł Słowik – Cezary Pyla 1-0, (+2,-2)
> Adam Deja – Jacek Wrona 1-0, (0,0)
>
> Grupa D
> Kacper Słowik – Dariusz Kowalewski 0-1, (-3,+3)
> Zbigniew Mosoń – Michał Kloc 1-0, (+2,-2)
> Jan Dworzański – Grzegorz Chmura 0-1, (-5,+5)
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Piotr Głód 1-0, (+2,-2)
> Jacek Matoga – Wiesław Sławek 1-0,(+2,-2)
> Zbigniew Lis – Ireneusz Karcz 0-1, (-3,+3) walkower
>
> Pauzuje Paweł Paluch
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Karol Hudak 1-0,(0,0)
> Janusz Kotynia – Maciej Zadęcki 1-0,(0,0)
> Mikołaj Grabowski – Adam Szarek walkower 0-1, (-3,+3)
>
> Pauzuje Krzysztof Boligłowa
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Tomasz Ryba. 1-0,(+3,-3)
> Marek Kantor – Ewa Skrzydlak 1-0,(+4,-4)
> Zbigniew Piela – Janusz Kluczewski 1-0,(+1,-1)
>
> Pauzuje Jan Dudek
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)
> Zbigniew Lepka – Marek Burzawa 0-1,(-2,+2)
> Wojciech Mitka – Maja Burzawa 1-0,(+2,-2)
>
> Pauzuje Grażyna Mosoń
>
>
> Zestaw par II rundy rozgrywek ostateczny termin rozegrania upływa 07.06 :
>
> Grupa A
> Tomek Mach – Leszek Kidoń 1-0,(+2,-2)
> Robert Buzek – Ewa Kluczewska 1-0,(+1,-1)
> Grzegorz Putko – Piotr Wróbel bardzo proszę..do dnia 12.07
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Zbigniew Krzanik 1-0, (+3,-3)
> Tomasz Zieliński – Witold Lercel 1-0 ,(+1,-1)
> Andrzej Rozmus – Krzysztof Kołpa 1-0, (+3,-3)
>
> pauzuje Edward Tętnowski
>
> Grupa C
> Stanisław Guzik – Cezary Pyla 1-0,(+3,-3) walkower
> Paweł Słowik – Jacek Wrona 1-0,(+4,-4)
> Adam Deja – Mariusz Kusia 1-0,(+4,-4)
>
> Grupa D
> Kacper Słowik – Michał Kloc termin do dnia 6.07/
> Zbigniew Mosoń – Grzegorz Chmura 1-0, (+1,-1)
> Jan Dworzański – Darek Kowalewski 1-0,(+1,-1)
>
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Wiesław Sławek 1-0, (0,0)
> Jacek Matoga – Ireneusz Karcz 1-0, (0,0)
> Zbigniew Lis – Paweł Paluch 0-1, (-3,+3) walkower
>
> pauzuje Piotr Głód
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Maciej Zadęcki 0-1,(-2,+2)
> Janusz Kotynia – Adam Szarek 0-1, (0,0)
> Mikołaj Grabowski – Krzysztof Boligłowa walkower 0-1,(-3,+3)
>
> pauzuje Karol Hudak
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Ewa Skrzydlak 1-0, (+5,-5)
> Marek Kantor – Janusz Kluczewski 1-0, (+7,-7)
> Zbigniew Piela – Jan Dudek 1-0, (+3,-3)
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Marek Burzawa 1-0,(+1,-1)
> Zbigniew Lepka – Maja Burzawa 0-1, (-1,+1)
> Wojciech Mitka – Grażyna Mosoń 0-1,(-4,+4)
>
> pauzuje Michał Binkowski
>
> Zestaw par III rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa
> 07.06.2015:
>
> Grupa A
>
> Tomasz Mach – Ewa Kluczewska 0-1, (-1,+1)
> Robert Buzek – Grzegorz Putko 0-1, (-4,+4)
> Piotr Wróbel – Leszek Kidoń 1-0,(+3,-3) walkower
>
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Witold Lercel 1-0,(+2,-2)
> Tomasz Zieliński – Krzysztof Kołpa 1-0,(+3,-3)
> Andrzej Rozmus – Edward Tętnowski 0-1,(0,0)
>
> Pauza Zbigniew Krzanik
>
> Grupa C
> Stanisław Guzik – Jacek Wrona bardzo proszę..do dnia 12.07
> Paweł Słowik – Adam Deja 0-1, (-2,+2)
> Mariusz Kusia – Cezary Pyla bardzo proszę..do dnia 12.07
>
> Grupa D
> Kacper Słowik – Grzegorz Chmura 1-0, (0,0)
> Zbigniew Mosoń – Jan Dworzański 1-0,(0,0)
> Dariusz Kowalewski – Michał Kloc 1-0, (+8,-8)
>
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Ireneusz Karcz 1-0,(+2,-2)
> Jacek Matoga – Paweł Paluch 1-0,(+6,-6)
> Zbigniew Lis – Piotr Głód 0-1,(-3,+3) walkower
>
> Pauza Wiesław Sławek
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Adam Szarek 0-1, (0,0)
> Janusz Kotynia – Krzysztof Boligłowa 1-0, (+5,-5)
> Mikołaj Grabowski – Karol Hudak 0-1, (-3,+3) walkower kontuzja
>
> Pauza Maciej Zadęcki
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Janusz Kluczewski 1-0,(+7,-7)
> Marek Kantor – Jan Dudek 0-1, (0,0)
> Zbigniew Piela – Tomasz Ryba 1-0,(0,0)
>
> Pauza Ewa Skrzydlak
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Maja Burzawa bardzo proszę..do dnia 12.07
> Zbigniew Lepka – Grażyna Mosoń 0-1,(-2,+2)
> Wojciech Mitka – Michał Binkowski 0-1,(0,0)
>
> Pauza Marek Burzawa
>
>
> Zestaw par IV rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa
> 07.06.2015:
>
> GRUPA A
> Tomasz Mach – Grzegorz Putko 0-1,(-3,+3) walkower
> Robert Buzek – Piotr Wróbel ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Leszek Kidoń – Ewa Kluczewska 0-1,(-3,+3) walkower
>
>
> GRUPA B
> Ernest Młynarski – Krzysztof Kołpa ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Tomasz Zieliński – Andrzej Rozmus 1-0, (+3,-3) walkower
> Edward Tętnowski – Zbigniew Krzanik 1-0,(+1,-1)
>
> Witold Lercel – pauzuje
>
>
> GRUPA C
> Stanisław Guzik – Adam Deja 0-1,(-3,+3)
> Paweł Słowik – Mariusz Kusia ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Cezary Pyla – Jacek Wrona ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
>
> GRUPA D
> Kacper Słowik – Jan Dworzański ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Zbigniew Mosoń – Dariusz Kowalewski 1-0,(0,0)
> Michał Kloc – Grzegorz Chmura 1-0, (+4,-4)
>
>
> GRUPA E
> Barbara Walkowska – Paweł Paluch ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Jacek Matoga – Zbigniew Lis 1-0,(+3,-3)
> Piotr Głód – Wiesław Sławek ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
>
> Ireneusz Karcz pauzuje
>
> GRUPA F
> Andrzej Kuba – Krzysztof Boligłowa 1-0,(+7,-7)
> Janusz Kotynia – Mikołaj Grabowski 1-0, (+3,-3)
> Karol Hudak – Maciej Zadęcki 0-1,(-7,+7)
>
> Adam Szarek pauzuje
>
> GRUPA G
> Paweł Dydyński – Jan Dudek 1-0,(+5,-5)
> Marek Kantor – Zbigniew Piela 0-1,(0,0)
> Tomasz Ryba – Ewa Skrzydlak 1-0, (+5,-5)
>
> Janusz Kluczewski pauzuje
>
> GRUPA H
> Jerzy Dudek – Grażyna Mosoń ostateczny termin rozegrania upływa
> 12.07.2015
> Zbigniew Lepka – Wojciech Mitka 1-0,(0,0)
> Michał Binkowski – Marek Burzawa 0-1, (-1,+1)
>
> Maja Burzawa pauzuje
>
> Zestaw par V rundy rozgrywek termin został przesunięty do dnia 12.07.2015
>
> Grupa A
> Tomek Mach – Robert Buzek 0-1,(-3,+3) walkower
> Grzegorz Putko – Leszek Kidoń 1-0, (+1,-1)
> Piotr Wróbel – Ewa Kluczewska
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Andrzej Rozmus 1-0,(0,0)
> Edward Tetnowski – Witold Lercel 1-0, (+4,-4)
> Zbigniew Krzanik – Krzysztof Kołpa 1-0,(+3,-3)
> Tomasz Zieliński – pauza
>
>
> Grupa C
> Stanisław Guzik – Paweł Słowik 1-0, (0,0)
> Adam Deja – Cezary Pyla 1-0,(+3,-3)
> Mariusz Kusia – Jacek Wrona 1-0,(+4,-4)
>
> Grupa D
> Kacper Slowik – Zbigniew Mosoń 1-0, (+3,-3)
> Jan Dworzański – Michał Kloc 1-0, (+5,-5)
> Dariusz Kowalewski – Grzegorz Chmura 1-0,(+1,-1)
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Zbigniew Lis 1-0, (+3,-3) walkower
> Piotr Głód – Ireneusz Karcz
> Wiesław Sławek – Paweł Paluch
> Jacek Matoga pauza
>
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Mikołaj Grabowski 1-0,(+3,-3) walkower
> Karol Hudak – Adam Szarek
> Maciej Zadęcki – Krzysztof Boligłowa 1-0,(+8,-8)
>
> Janusz Kotynia – pauza
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Zbigniew Piela 1-0, (+3,-3)
> Tomasz Ryba – Janusz Kluczewski
> Ewa Skrzydlak – Jan Dudek 0-1, (-2,+2)
> Marek Kantor Pauza
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Wojciech Mitka 1-0,(0,0)
> Michał Binkowski – Maja Burzawa 1-0,(+1,-1)
> Marek Burzawa – Grażyna Mosoń
> Zbigniew Lepka pauza
>
>
> Zestaw par VI rundy rozgrywek termin przesunięty i upływa 12.07.2015
>
> GRUPA B
> Ernest Młynarski – Tomasz Zieliński 1-0,(0,0)
> Edward Tętnowski – Krzysztof Kołpa 1-0,(0,0)
> Zbigniew Krzanik – Witold Lercel 1-0,(+1,-1)
> Pauza Andrezj Rozmus
>
>
> GRUPA E
> Barbara Walkowska – Jacek Matoga
> Piotr Głód – Paweł Paluch 1-0,(+7,-7)
> Sławek Wiesław – Ireneusz Karcz
> Pauza Zbigniew Lis
> Zbigniew Lis poddaje mecze ze względu brak możliwości rozegrania meczy w
> terminie.
>
> GRUPA F
> Andrzej Kuba – Janusz Kotynia 1-0, (+4,-4)
> Krzysztof Boligłowa – Karol Hudak 0-1, (0,0)
> Maciej Zadęcki – Adam Szarek 1-0, (+4,-4)
> Pauza Mikołaj Grabowski
> Mikołaj Grabowski poddaje wszystkie mecze ze względu na poważną kontuzję i
> wycofał się z rozgrywek.
>
>
> GRUPA G
> Paweł Dydyński – Marek Kantor
> Tomasz Ryba – Jan Dudek
> Ewa Skrzydlak – Janusz Kluczewski
> Pauza Zbigniew Piela
>
> GRUPA H
> Jerzy Dudek – Zbigniew Lepka 1-0, (+1,-1)
> Michał Binkowski – Grażyna Mosoń 1-0,(+2,-2)
> Maja Burzawa – Marek Burzawa
> Pauza Wojciech Mitka
>
> Zestaw par VII rundy rozgrywek termin upływa 19.07.2015
>
> GRUBA B
> Tomasz Zieliński – Edward Tętnowski 1-0,(0,0)
> Andrzej Rozmus – Zbigniew Krzanik
> Witold Lercel – Krzysztof Kołpa
> Ernest Młynarski pauza
>
> GRUPA E
> Jacek Matoga – Piotr Głód
> Zbigniew Lis – Wiesław Sławek 0-1, (-3,+3) walkower
> Ireneusz Karcz – Paweł Paluch
> Barbara Walkowska pauza
>
> GRUPA F
> Janusz Kotynia – Karol Hudak 1-0,(+2,-2)
> Mikołaj Grabowski – Maciej Zadęcki 0-1, (-3,+3) walkower
> Adam Szarek – Krzysztof Boligłowa
> Andrzej Kuba pauza
>
> GRUPA G
> Marek Kantor – Tomasz Ryba
> Zbigniew Piela – Ewa Skrzydlak 1-0,(+5,-5)
> Janusz Kluczewski – Jan Dudek 1-0,(0,0)
> Paweł Dydyński pauza
>
> GRUPA H
> Zbigniew Lepka – Michał Binkowski
> Wojciech Mitka – Marek Burzawa
> Maja Burzawa – Grażyna Mosoń
> Jerzy Dudek pauza