Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

lekkie zachmurzenie 22°C
Wiatr wschodni 3.6km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Wyniki Match Play I II III i IV runda

Wyniki I rundy grupowej Mistrzostw Krakowa Match Play 2014

Grupa A
Barbara Walkowska : Karol Hudak 1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński : Grzegorz Mądry 1-0,(+1,-1)
Wojciech Mitka : Jacek Wrona 1-0,(+3,-3)

 

Grupa B
Stanisław Guzik : Mariusz Kusia 1-0, (0:0)
Jan Dworzański : Maciej Zadęcki 0-1, (-4,+4)
Stefan Sajkiewicz : Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)

 

Grupa C
Ernest Młynarski : Cezary Pyla 1-0,+1,-1
Zbigniew Lis : Jan Załuski 1-0,(+3,-3) *
Piotr Wróbel : Jan Dudek 1-0, (+6,-6)

* walkower ze wzgl.na stan zdrowia

 

Grupa D
Tomasz Mach : Dariusz Kowalewski 1-0, (0,0)
Marek Kantor : Leszek Kidoń 1-0,+3,-3
Tomasz Ryba : Krzysztof Boligłowa 1-0, (+5,-5)

 

Grupa E
Paweł Dydyński : Marcin Wyżga 1-0, (+1,-1)
Zbigniew Mosoń : Marek Burzawa 1-0, (+1,-1)
Paweł Słowik : Zbigniew Krzanik 1-0,  (+3,-3)

 

Grupa F
Andrzej Kuba : Piotr Głód 1-0, (0,0)
Jacek Matoga : Adam Deja 0-1, (-2,+2)
Edward Tętnowski : Witold Lercel ostateczny termin rozegrania do 29.06

 

Grupa G
Jerzy Dudek : Andrzej Rozmus 1-0, (+1,-1)
Kacper Słowik : Agnieszka Makowicz 1-0 (+4,-4)
Mikołaj Grabowski : Stanisław Wybański 1-0,(+1,-1)

Wyniki II rundy Match Play 2014

 

Grupa A
Barbara Walkowska – Grzegorz Mądry 1-0,(+2,-2)
Tomasz Zieliński – Wojciech Mitka 1-0, (0,0)
Karol Hudak – Jacek Wrona 0-1, (-7,+7)

 

Grupa B
Stanisław Guzik – Maciej Zadęcki 1-0, (+2,-2)
Jan Dworzański – Stefan Sajkiewicz 1-0, (+1,-1)
Mariusz Kusia – Michał Binkowski 1-0, (0,0)

 

Grupa C
Ernest Młynarski – Jan Załuski 1-0, (+3,-3)*
Zbigniew Lis – Piotr Wróbel ostateczny termin rozegrania do 29.06
Cezary Pyla – Jan Dudek 1-0, (+2,-2)

* walkower ze wzgl. na stan zdrowia

 

Grupa D
Tomasz Mach – Leszek Kidoń 1-0, (+5,-5)
Marek Kantor – Tomasz Ryba 1-0, (+4,-4)
Dariusz Kowalewski – Krzysztof Boligłowa 1-0,(+8,-8)

 

Grupa E
Paweł Dydyński – Marek Burzawa 1-0, (0,0)
Zbigniew Mosoń – Paweł Słowik 0-1, (0,0)
Marcin Wyżga – Zbigniew Krzanik 0-1,(-5,+5)

 

Grupa F
Andrzej Kuba – Adam Deja 0-1, (-6,+6)
Jacek Matoga – Edward Tętnowski 1-0, (0,0)
Piotr Głód – Witold Lercel 1-0,(+1,-1)

 

Grupa G
Jerzy Dudek – Agnieszka Makowicz 1-0,(+5,-5)
Kacper Słowik – Mikołaj Grabowski ostateczny termin rozegrania do 29.06
Andrzej Rozmus – Stanisław Wybański 1-0, (+1,-1)

Wyniki III rundy Match Play 2014

 

Grupa A
Barbara Walkowska – Tomasz Zieliński 0-1,(0,0)
Wojciech Mitka – Karol Hudak ostateczny termin rozegrania do 29.06
Grzegorz Mądry – Jacek Wrona ostateczny termin rozegrania do 29.06

 

Grupa B
Stanisław Guzik – Jan Dworzański ostateczny termin rozegrania do 29.06
Stefan Sajkiewicz – Mariusz Kusia ostateczny termin rozegrania do 29.06
Maciej Zadęcki – Michał Binkowski 0-1,(-1,+1

 

Grupa C
Ernest Młynarski – Zbigniew Lis 0-1,(0,0)
Piotr Wróbel – Cezary Pyla ostateczny termin rozegrania do 29.06
Jan Załuski – Jan Dudek 0-1 (-3,+3) *

* walkower ze wzgl na stan zdrowia

 

Grupa D
Tomasz Mach – Marek Kantor 0-1, (-1,+1)
Tomasz Ryba – Dariusz Kowalewski ostateczny termin rozegrania do 29.06
Leszek Kidoń – Krzysztof Boligłowa 1-0, (+3,-3)

 

Grupa E
Paweł Dydyński – Zbigniew Mosoń 1-0,(+2,-2)
Paweł Słowik – Marcin Wyżga ostateczny termin rozegrania do 29.06
Marek Burzawa – Zbigniew Krzanik 1-0,(+1,-1)

 

Grupa F
Andrzej Kuba – Jacek Matoga ostateczny termin rozegrania do 29.06
Edward Tętnowski – Piotr Głód 0-1, (-1,+1)
Adam Deja – Witold Lercel 0-1,(-3,+3)

 

Grupa G
Jerzy Dudek – Kacper Słowik ostateczny termin rozegrania do 29.06
Mikołaj Grabowski – Andrzej Rozmus ostateczny termin rozegrania do 29.06
Agnieszka Makowicz – Stanisław Wybański ostateczny termin rozegrania do 29.06

Wyniki IV rundy Match Play 2014.
Termin rozegrania 16 – 29.06.2014.

 

Grupa A
Barbara Walkowska – Wojciech Mitka
Tomasz Zieliński – Jacek Wrona 1-0,(+5,-5)
Karol Hudak – Grzegorz Mądry 0-1,(-5,+5)

 

Grupa B
Stanisław Guzik – Stefan Sajkiewicz
Jan Dworzański – Michał Binkowski
Mariusz Kusia – Maciej Zadęcki

 

Grupa C
Ernest Młynarski – Piotr Wróbel
Zbigniew Lis – Jan Dudek
Cezary Pyla – Jan Załuski 1-0,(+3,-3) walkower

 

Grupa D
Tomasz Mach – Tomasz Ryba 1-0,(+3,-3)
Marek Kantor – Krzysztof Boligłowa
Darek Kowalewski – Leszek Kidoń

 

Grupa E
Paweł Dydyński – Paweł Słowik
Zbigniew Mosoń – Zbigniew Krzanik 1-0,(0,0)
Marcin Wyżga – Marek Burzawa

 

Grupa F
Andrzej Kuba – Edward Tętnowski
Jacek Matoga – Witold Lercel
Piotr Głód – Adam Deja

 

Grupa G
Jerzy Dudek – Mikołaj Grabowski
Kacper Słowik – Stanisław Wybański
Andrzej Rozmus – Agnieszka Makowicz

 

PS. Pan Stefan Sajkiewicz zrezygnował z rozgrywek ze względu na sprawy osobiste.

24 czerwca 2014

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies