Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

bezchmurnie 4°C
Wiatr południowo-zachodni 2.06km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Wyniki Match Play

UWAGA, UWAGA: 
26.07.2015 godzina 15.00 to ostateczny termin rozegrania i zakończenia fazy grupowej rozgrywek Match Play!!!
BARDZO PROSZĘ O ROZEGRANIE ZALEGŁYCH SPOTKAŃ. TERMIN JEST OSTATECZNY! 
Przypominam, że zgodnie z regulaminem rozgrywek osoba będąca na starcie w dniu 26.07 godz 15 bez przeciwnika wygrywa walkowerem. 
W DNIU 27.07 ZOSTANĄ WYLOSOWANE WYNIKI NIEROZEGRANYCH POJEDYNKÓW. 

Poz. Imie i Nazwisko il.m.rozegr. Il.m.wygr. Pkt”+” Pkt”-”
GRUPA A
1 Grzegorz Putko    3 2  +5  -1
2 Ewa Kluczewska    3 2  +2  -1
3 Robert Buzek      3 2  +4  -4
4 Piotr Wróbel      1 1  +1   0
5 Tomasz Mach       3 1  +2  -2
6 Leszek Kidoń      3 0   0  -6

GRUPA B
1 Ernest Młynarski  5 5  +8  0
2 Tomasz Zieliński  6 4  +7  -5
3 Edward Tętnowski  6 4  +5  -3
4 Zbigniew Krzanik  4 2  +8  -4
5 Andrzej Rozmus    5 1  +3  -3
6 Witold Lercel     4 1   0  -7
7 Krzysztof  Kołpa  4 0   0  -11

GRUPA C
1 Adam Deja          5 5  +12  0
2 Stanisław Guzik    4 3  +6  -3
3 Paweł Słowik       4 2  +6  -2
4 Mariusz Kusia      3 1  +4  -7
5 Cezary Pyla        3 0  0  -8
6 Jacek Wrona        3 0  0  -8

GRUPA D
1 Zbigniew Mosoń     4 3  +3  -3
2 Dariusz Kowaleski  3 2  +11 -1
3 Jan Dworzański     4 2  +6  -5
4 Kacper Słowik      3 2  +3  -3
5 Grzegorz Chmura    4 1  +5  -5
6 Michał Kloc        4 1  +4 -15

GRUPA E
1 Jacek Matoga      4 4  +11  0
2 Barbara Walkowska 4 4  +7   0
3 Piotr Głód        2 1  +3  -2
4 Ireneusz Karcz    3 1  +3  -2
5 Wiesław Sławek    3 1  +3  -2
6 Paweł Paluch      2 1  +3  -6
7 Zbigniew Lis      6 0   0  -18

GRUPA F
1 Maciej Zadęcki     6 5    +24   0
2 Janusz Kotynia     6 4    +10  -4
3 Andrzej Kuba       5 3    +7   -2
4 Adam Szarek        4 3    +3   -4
5 Karol Hudak        5 2    +3   -9
6 Krzysztof Boligłowa4 1    +3   -13
7 Mikołaj Grabowski  6 0     0   -18

GRUPA G
1 Paweł Dydyński     5 5    +23  0
2 Zbigniew Piela     5 4    +4  -3
3 Marek Kantor       4 2    +11  0
4 Jan Dudek          4 2    +2  -8
5 Tomasz Ryba        3 1    +5  -3
6 Janusz Kluczewski  3 0    0  -15
7 Ewa Skrzydlak      4 0    0  -16

GRUPA H
1 Michał Binkowski  4 3    +2  -1
2 Jerzy Dudek       4 3    +2  -1
3 Grażyna Mosoń     2 2    +6  0
4 Marek Burzawa     3 2    +3  -1
5 Wojciech Mitka    4 1    +2  -4
6 Maja Burzawa      3 1    +1  -3
7 Zbigniew Lepka    4 0    0  -6


Wyniki I rundy rozgrywek:

Grupa A
Tomek Mach - Piotr Wróbel. 0-1,(-1,+1)
Robert Buzek - Leszek Kidoń  1-0,(+3,-3)
Grzegorz Putko - Ewa Kluczewska    0-1,(-1,+1)

Grupa B
Ernest Młynarski - Edward Tętnowski  1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński - Zbigniew Krzanik  0-1,(-5,+5)
Andrzej Rozmus - Witold Lercel        0-1,(0,0)

Pauzuje Krzysztof Kołpa

Grupa C
Stanisła Guzik - Mariusz Kusia        1-0,(+3,-3)
Paweł Słowik - Cezary Pyla            1-0, (+2,-2)
Adam Deja - Jacek Wrona              1-0, (0,0)

Grupa D
Kacper Słowik - Dariusz Kowalewski  0-1, (-3,+3)
Zbigniew Mosoń - Michał Kloc        1-0, (+2,-2)
Jan Dworzański - Grzegorz Chmura    0-1, (-5,+5)

Grupa E
Barbara Walkowska - Piotr Głód      1-0, (+2,-2)
Jacek Matoga - Wiesław Sławek        1-0,(+2,-2)
Zbigniew Lis - Ireneusz Karcz      0-1, (-3,+3) walkower

Pauzuje Paweł Paluch

Grupa F
Andrzej Kuba - Karol Hudak          1-0,(0,0)
Janusz Kotynia - Maciej Zadęcki    1-0,(0,0)
Mikołaj Grabowski - Adam Szarek    walkower 0-1, (-3,+3)

Pauzuje Krzysztof Boligłowa

Grupa G
Paweł Dydyński - Tomasz Ryba. 1-0,(+3,-3)
Marek Kantor - Ewa Skrzydlak 1-0,(+4,-4)
Zbigniew Piela - Janusz Kluczewski 1-0,(+1,-1)

Pauzuje Jan Dudek

Grupa H
Jerzy Dudek - Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)
Zbigniew Lepka - Marek Burzawa 0-1,(-2,+2)
Wojciech Mitka - Maja Burzawa        1-0,(+2,-2)

Pauzuje Grażyna Mosoń


Zestaw par II rundy rozgrywek ostateczny termin rozegrania upływa 07.06 :

Grupa A
Tomek Mach - Leszek Kidoń    1-0,(+2,-2)
Robert Buzek - Ewa Kluczewska  1-0,(+1,-1)
Grzegorz Putko - Piotr Wróbel  bardzo proszę..do dnia 12.07 

Grupa B
Ernest Młynarski - Zbigniew Krzanik 1-0, (+3,-3)
Tomasz Zieliński - Witold Lercel  1-0 ,(+1,-1)
Andrzej Rozmus - Krzysztof Kołpa  1-0, (+3,-3)

  pauzuje Edward Tętnowski

Grupa C
Stanisław Guzik - Cezary Pyla  1-0,(+3,-3) walkower
Paweł Słowik - Jacek Wrona    1-0,(+4,-4)
Adam Deja - Mariusz Kusia  1-0,(+4,-4)

Grupa D
Kacper Słowik - Michał Kloc  termin do dnia 6.07/
Zbigniew Mosoń - Grzegorz Chmura  1-0, (+1,-1)
Jan Dworzański - Darek Kowalewski  1-0,(+1,-1)


Grupa E
Barbara Walkowska - Wiesław Sławek  1-0, (0,0)
Jacek Matoga - Ireneusz Karcz      1-0, (0,0)
Zbigniew Lis - Paweł Paluch        0-1, (-3,+3) walkower

  pauzuje Piotr Głód

Grupa F
Andrzej Kuba - Maciej Zadęcki    0-1,(-2,+2)
Janusz Kotynia - Adam Szarek  0-1, (0,0)
Mikołaj Grabowski - Krzysztof Boligłowa  walkower 0-1,(-3,+3)

  pauzuje Karol Hudak

Grupa G
Paweł Dydyński - Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5)
Marek Kantor - Janusz Kluczewski  1-0, (+7,-7)
Zbigniew Piela - Jan Dudek  1-0, (+3,-3)

Grupa H
Jerzy Dudek - Marek Burzawa  1-0,(+1,-1)
Zbigniew Lepka - Maja Burzawa  0-1, (-1,+1)
Wojciech Mitka - Grażyna Mosoń  0-1,(-4,+4)

  pauzuje Michał Binkowski

Zestaw par III rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa 07.06.2015:

Grupa A

Tomasz Mach - Ewa Kluczewska  0-1, (-1,+1)
Robert Buzek - Grzegorz Putko  0-1, (-4,+4)
Piotr Wróbel - Leszek Kidoń    bardzo proszę..do dnia 12.07 


Grupa B
Ernest Młynarski - Witold Lercel  1-0,(+2,-2)
Tomasz Zieliński - Krzysztof Kołpa  1-0,(+3,-3)
Andrzej Rozmus - Edward Tętnowski 0-1,(0,0)

Pauza Zbigniew Krzanik

Grupa C
Stanisław Guzik - Jacek Wrona  bardzo proszę..do dnia 12.07
Paweł Słowik - Adam Deja  0-1, (-2,+2)
Mariusz Kusia - Cezary Pyla  bardzo proszę..do dnia 12.07 

Grupa D
Kacper Słowik - Grzegorz Chmura 1-0, (0,0)
Zbigniew Mosoń - Jan Dworzański  1-0,(0,0)
Dariusz Kowalewski - Michał Kloc  1-0, (+8,-8)


Grupa E
Barbara Walkowska - Ireneusz Karcz  1-0,(+2,-2)
Jacek Matoga - Paweł Paluch        1-0,(+6,-6)
Zbigniew Lis - Piotr Głód          0-1,(-3,+3) walkower

Pauza Wiesław Sławek

Grupa F
Andrzej Kuba - Adam Szarek  0-1, (0,0)
Janusz Kotynia - Krzysztof Boligłowa  1-0, (+5,-5)
Mikołaj Grabowski - Karol Hudak 0-1, (-3,+3) walkower kontuzja

Pauza Maciej Zadęcki

Grupa G
Paweł Dydyński - Janusz Kluczewski  1-0,(+7,-7)
Marek Kantor - Jan Dudek  0-1, (0,0)
Zbigniew Piela - Tomasz Ryba          1-0,(0,0)

Pauza Ewa Skrzydlak

Grupa H
Jerzy Dudek - Maja Burzawa      bardzo proszę..do dnia 12.07 
Zbigniew Lepka - Grażyna Mosoń  0-1,(-2,+2)
Wojciech Mitka - Michał Binkowski  0-1,(0,0)

Pauza Marek Burzawa


Zestaw par IV rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa 07.06.2015:

GRUPA A
Tomasz Mach - Grzegorz Putko  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
Robert Buzek - Piotr Wróbel  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
Leszek Kidoń - Ewa Kluczewska  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015


GRUPA B
Ernest Młynarski - Krzysztof Kołpa  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
Tomasz Zieliński - Andrzej Rozmus  1-0, (+3,-3) walkower
Edward Tętnowski - Zbigniew Krzanik 1-0,(+1,-1)

Witold Lercel - pauzuje


GRUPA C
Stanisław Guzik - Adam Deja  0-1,(-3,+3)
Paweł Słowik - Mariusz Kusia ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
Cezary Pyla - Jacek Wrona  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015

GRUPA D
Kacper Słowik - Jan Dworzański ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
Zbigniew Mosoń - Dariusz Kowalewski  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
Michał Kloc - Grzegorz Chmura 1-0, (+4,-4)


GRUPA E
Barbara Walkowska - Paweł Paluch  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
Jacek Matoga - Zbigniew Lis 1-0,(+3,-3)
Piotr Głód - Wiesław Sławek  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015

Ireneusz Karcz pauzuje

GRUPA F
Andrzej Kuba - Krzysztof Boligłowa  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
Janusz Kotynia - Mikołaj Grabowski  1-0, (+3,-3)
Karol Hudak - Maciej Zadęcki  0-1,(-7,+7)

Adam Szarek pauzuje

GRUPA G
Paweł Dydyński - Jan Dudek  1-0,(+5,-5)
Marek Kantor - Zbigniew Piela 0-1,(0,0)
Tomasz Ryba - Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5) 

Janusz Kluczewski pauzuje

GRUPA H
Jerzy Dudek - Grażyna Mosoń  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
Zbigniew Lepka - Wojciech Mitka  ostateczny termin rozegrania upływa 12.07.2015
Michał Binkowski - Marek Burzawa  0-1, (-1,+1)

Maja Burzawa pauzuje

Zestaw par V rundy rozgrywek termin został przesunięty do dnia 12.07.2015

Grupa A
Tomek Mach - Robert Buzek
Grzegorz Putko - Leszek Kidoń 1-0, (+1,-1)
Piotr Wróbel - Ewa Kluczewska

Grupa B
Ernest Młynarski - Andrzej Rozmus 1-0,(0,0)
Edward Tetnowski - Witold Lercel  1-0, (+4,-4)
Zbigniew Krzanik - Krzysztof Kołpa 1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński - pauza


Grupa C
Stanisław Guzik - Paweł Słowik 1-0, (0,0)
Adam Deja - Cezary Pyla  1-0,(+3,-3)
Mariusz Kusia - Jacek Wrona 1-0,(+4,-4)

Grupa D
Kacper Slowik - Zbigniew Mosoń  1-0, (+3,-3)
Jan Dworzański - Michał Kloc    1-0, (+5,-5)
Dariusz Kowalewski - Grzegorz Chmura

Grupa E
Barbara Walkowska - Zbigniew Lis 1-0, (+3,-3) walkower
Piotr Głód - Ireneusz Karcz
Wiesław Sławek - Paweł Paluch
Jacek Matoga pauza


Grupa F
Andrzej Kuba - Mikołaj Grabowski 1-0,(+3,-3) walkower
Karol Hudak - Adam Szarek
Maciej Zadęcki - Krzysztof Boligłowa 1-0,(+8,-8)

Janusz Kotynia - pauza

Grupa G
Paweł Dydyński - Zbigniew Piela  1-0, (+3,-3)
Tomasz Ryba - Janusz Kluczewski
Ewa Skrzydlak - Jan Dudek  0-1, (-2,+2)
Marek Kantor Pauza

Grupa H
Jerzy Dudek - Wojciech Mitka 1-0,(0,0)
Michał Binkowski - Maja Burzawa 1-0,(+1,-1)
Marek Burzawa - Grażyna Mosoń
Zbigniew Lepka pauza


Zestaw par VI rundy rozgrywek termin przesunięty i upływa 12.07.2015

GRUPA B
Ernest Młynarski - Tomasz Zieliński  1-0,(0,0)
Edward Tętnowski - Krzysztof Kołpa 1-0,(0,0)
Zbigniew Krzanik - Witold Lercel
Pauza Andrezj Rozmus


GRUPA E
Barbara Walkowska - Jacek Matoga
Piotr Głód - Paweł Paluch
Sławek Wiesław - Ireneusz Karcz
Pauza Zbigniew Lis
Zbigniew Lis poddaje mecze ze względu brak możliwości rozegrania meczy w terminie.

GRUPA F
Andrzej Kuba - Janusz Kotynia  1-0, (+4,-4)
Krzysztof Boligłowa - Karol Hudak 0-1, (0,0)
Maciej Zadęcki - Adam Szarek 1-0, (+4,-4)
Pauza Mikołaj Grabowski
Mikołaj Grabowski poddaje wszystkie mecze ze względu na poważną kontuzję i wycofał się z rozgrywek.


GRUPA G
Paweł Dydyński - Marek Kantor
Tomasz Ryba - Jan Dudek
Ewa Skrzydlak - Janusz Kluczewski
Pauza Zbigniew Piela

GRUPA H
Jerzy Dudek - Zbigniew Lepka 1-0, (+1,-1)
Michał Binkowski - Grażyna Mosoń
Maja Burzawa - Marek Burzawa
Pauza Wojciech Mitka

Zestaw par VII rundy rozgrywek termin upływa 19.07.2015

GRUBA B
Tomasz Zieliński - Edward Tętnowski 1-0,(0,0)
Andrzej Rozmus - Zbigniew Krzanik
Witold Lercel - Krzysztof Kołpa
Ernest Młynarski pauza

GRUPA E
Jacek Matoga - Piotr Głód
Zbigniew Lis - Wiesław Sławek 0-1, (-3,+3) walkower
Ireneusz Karcz - Paweł Paluch
Barbara Walkowska pauza

GRUPA F
Janusz Kotynia - Karol Hudak  1-0,(+2,-2)
Mikołaj Grabowski - Maciej Zadęcki 0-1, (-3,+3) walkower
Adam Szarek - Krzysztof Boligłowa
Andrzej Kuba pauza

GRUPA G
Marek Kantor - Tomasz Ryba
Zbigniew Piela - Ewa Skrzydlak
Janusz Kluczewski - Jan Dudek
Paweł Dydyński pauza

GRUPA H
Zbigniew Lepka - Michał Binkowski
Wojciech Mitka - Marek Burzawa
Maja Burzawa - Grażyna Mosoń
Jerzy Dudek pauza
6 lipca 2015

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies