Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

zachmurzenie duże -3°C
Wiatr wschodni 5.66km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Wyniki Match Play 1.06.2015

Poz. Imie i Nazwisko il.m.rozegr. Il.m.wygr. Pkt”+” Pkt”-”
GRUPA A 
1 Grzegorz Putko    3 2  +5 -1
2 Robert Buzek      3 2  +4 -4
3 Tomasz Mach       2 1  +2 -1
4 Piotr Wróbel      1 1  +1  0
5 Ewa Kluczewska    2 1  +1 -1
6 Leszek Kidoń      3 0   0 -6
 
GRUPA B 
1 Ernest Młynarski  4 4 +8  0
2 Edward Tętnowski  4 3 +1 -3
3 Andrzej Rozmus    4 1 +3  0
4 Zbigniew Krzanik  3 1 +5 -4 
5 Witold Lercel     2 1  0 -2
6 Krzysztof  Kołpa  2 0  0 -3
7 Tomasz Zieliński  1 0  0 -5
 
GRUPA C 
1 Adam Deja          3 3  +6  0
2 Stanisław Guzik    2 2  +6  0
3 Paweł Słowik       3 2  +6 -2
4 Cezary Pyla        2 0   0 -5
5 Jacek Wrona        2 0   0 -4
6 Mariusz Kusia      2 0   0 -7
 
GRUPA D 
1 Jan Dworzański     4 3  +6  -5
2 Dariusz Kowaleski  3 2  +11 -1
3 Zbigniew Mosoń     2 2  +3   0
4 Grzegorz Chmura    4 1  +5  -5
5 Kacper Słowik      2 1   0  -3
6 Michał Kloc        4 1  +4 -15
 
GRUPA E 
1 Jacek Matoga       3 3  +5   0
2 Barbara Walkowska  3 3  +4   0
3 Paweł Paluch       1 1  +3   0
4 Piotr Głód         2 1  +3  -2
5 Ireneusz Karcz     2 1  +3  -4
6 Wiesław Sławek     2 0   0  -2
7 Zbigniew Lis       4 0   0  -12
 
GRUPA F 
1 Janusz Kotynia     4 3  +8   0
2 Adam Szarek        3 3  +3   0
3 Karol Hudak        2 1  +3   0
4 Maciej Zadęcki     2 1  +2   0
5 Krzysztof Boligłowa2 1  +3  -5
6 Andrzej Kuba       3 1   0  -2
7 Mikołaj Grabowski  4 0   0  -12
 
GRUPA G 
1 Paweł Dydyński     3 3  +15  0
2 Marek Kantor       3 2  +11  0
3 Zbigniew Piela     2 2  +4   0
4 Jan Dudek          2 1   0  -3
5 Tomasz Ryba        1 0   0  -3
6 Ewa Skrzydlak      2 0   0  -9
7 Janusz Kluczewski  3 0   0  -15
 
GRUPA H 
1 Michał Binkowski   3 3  +2   0
2 Jerzy Dudek        3 2  +1  -1
3 Wojciech Mitka     3 1  +2   0
4 Marek Burzawa      1 1  +2   0
5 Maja Burzawa       3 1  +1  -3
6 Zbigniew Lepka     3 0   0  -4
7 Grażyna Mosoń      0 0   0   0
 
Wyniki I rundy rozgrywek:

Grupa A
Tomek Mach - Piotr Wróbel. 0-1,(-1,+1)
Robert Buzek - Leszek Kidoń  1-0,(+3,-3)
Grzegorz Putko - Ewa Kluczewska    0-1,(-1,+1)

Grupa B
Ernest Młynarski - Edward Tętnowski  1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński - Zbigniew Krzanik  0-1,(-5,+5)
Andrzej Rozmus - Witold Lercel        0-1,(0,0)

Pauzuje Krzysztof Kołpa

Grupa C
Stanisła Guzik - Mariusz Kusia        1-0,(+3,-3)
Paweł Słowik - Cezary Pyla            1-0, (+2,-2)
Adam Deja - Jacek Wrona              1-0, (0,0)

Grupa D
Kacper Słowik - Dariusz Kowalewski  0-1, (-3,+3)
Zbigniew Mosoń - Michał Kloc        1-0, (+2,-2)
Jan Dworzański - Grzegorz Chmura    0-1, (-5,+5)

Grupa E
Barbara Walkowska - Piotr Głód      1-0, (+2,-2)
Jacek Matoga - Wiesław Sławek        1-0,(+2,-2)
Zbigniew Lis - Ireneusz Karcz       0-1, (-3,+3) walkower

Pauzuje Paweł Paluch
Zbigniew Lis poddaje pozostałe mecze ze względu brak możliwości rozegrania meczy w terminie.

Grupa F
Andrzej Kuba - Karol Hudak          1-0,(0,0)
Janusz Kotynia - Maciej Zadęcki    1-0,(0,0)
Mikołaj Grabowski - Adam Szarek    walkower 0-1, (-3,+3)

Pauzuje Krzysztof Boligłowa

Mikołaj Grabowski poddaje wszystkie mecze ze względu na poważną kontuzję i wycofał się z rozgrywek.

Grupa G
Paweł Dydyński - Tomasz Ryba. 1-0,(+3,-3)
Marek Kantor - Ewa Skrzydlak 1-0,(+4,-4)
Zbigniew Piela - Janusz Kluczewski 1-0,(+1,-1)

Pauzuje Jan Dudek

Grupa H
Jerzy Dudek - Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)
Zbigniew Lepka - Marek Burzawa 0-1,(-2,+2)
Wojciech Mitka - Maja Burzawa        1-0,(+2,-2)

Pauzuje Grażyna Mosoń


Zestaw par II rundy rozgrywek ostateczny termin rozegrania upływa 07.06 :

Grupa A
Tomek Mach - Leszek Kidoń    1-0,(+2,-2)
Robert Buzek - Ewa Kluczewska  1-0,(+1,-1)
Grzegorz Putko - Piotr Wróbel   BARDZO ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015

Grupa B
Ernest Młynarski - Zbigniew Krzanik 1-0, (+3,-3)
Tomasz Zieliński - Witold Lercel  BARDZO ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015
Andrzej Rozmus - Krzysztof Kołpa  1-0, (+3,-3)

  pauzuje Edward Tętnowski

Grupa C
Stanisław Guzik - Cezary Pyla  1-0,(+3,-3) walkower
Paweł Słowik - Jacek Wrona    1-0,(+4,-4)
Adam Deja - Mariusz Kusia  1-0,(+4,-4)

Grupa D
Kacper Słowik - Michał Kloc  BARDZO ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015
Zbigniew Mosoń - Grzegorz Chmura  1-0, (+1,-1)
Jan Dworzański - Darek Kowalewski  1-0,(+1,-1) -zmiana wyniku po korekcie Jana Dworzańskiego


Grupa E
Barbara Walkowska - Wiesław Sławek  1-0, (0,0)
Jacek Matoga - Ireneusz Karcz      1-0, (0,0)
Zbigniew Lis - Paweł Paluch        0-1, (-3,+3) walkower

  pauzuje Piotr Głód

Grupa F
Andrzej Kuba - Maciej Zadęcki    0-1,(-2,+2)
Janusz Kotynia - Adam Szarek  0-1, (0,0)
Mikołaj Grabowski - Krzysztof Boligłowa  walkower 0-1,(-3,+3)

  pauzuje Karol Hudak

Grupa G
Paweł Dydyński - Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5)
Marek Kantor - Janusz Kluczewski  1-0, (+7,-7)
Zbigniew Piela - Jan Dudek  1-0, (+3,-3)

Grupa H
Jerzy Dudek - Marek Burzawa  BARDZO ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015
Zbigniew Lepka - Maja Burzawa  0-1, (-1,+1)
Wojciech Mitka - Grażyna Mosoń  BARDZO ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015

  pauzuje Michał Binkowski

Zestaw par III rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa 07.06.2015:

Grupa A

Tomasz Mach - Ewa Kluczewska  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015
Robert Buzek - Grzegorz Putko  0-1, (-4,+4)
Piotr Wróbel - Leszek Kidoń    ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015


Grupa B
Ernest Młynarski - Witold Lercel  1-0,(+2,-2)
Tomasz Zieliński - Krzysztof Kołpa  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015
Andrzej Rozmus - Edward Tętnowski 0-1,(0,0)

Pauza Zbigniew Krzanik

Grupa C
Stanisław Guzik - Jacek Wrona  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015
Paweł Słowik - Adam Deja  0-1, (-2,+2)
Mariusz Kusia - Cezary Pyla  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015

Grupa D
Kacper Słowik - Grzegorz Chmura 1-0, (0,0)
Zbigniew Mosoń - Jan Dworzański  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015
Dariusz Kowalewski - Michał Kloc  1-0, (+8,-8)


Grupa E
Barbara Walkowska - Ireneusz Karcz  1-0,(+2,-2)
Jacek Matoga - Paweł Paluch          ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015
Zbigniew Lis - Piotr Głód           0-1,(-3,+3) walkower

Pauza Wiesław Sławek

Grupa F
Andrzej Kuba - Adam Szarek  0-1, (0,0)
Janusz Kotynia - Krzysztof Boligłowa  1-0, (+5,-5)
Mikołaj Grabowski - Karol Hudak 0-1, (-3,+3) walkower kontuzja

Pauza Maciej Zadęcki

Grupa G
Paweł Dydyński - Janusz Kluczewski  1-0,(+7,-7)
Marek Kantor - Jan Dudek  0-1, (0,0)  
Zbigniew Piela - Tomasz Ryba          ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015

Pauza Ewa Skrzydlak

Grupa H
Jerzy Dudek - Maja Burzawa      ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015
Zbigniew Lepka - Grażyna Mosoń    ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 07.06.2015
Wojciech Mitka - Michał Binkowski  0-1,(0,0)

Pauza Marek Burzawa


Zestaw par IV rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa 07.06.2015:

GRUPA A
Tomasz Mach - Grzegorz Putko
Robert Buzek - Piotr Wróbel
Leszek Kidoń - Ewa Kluczewska

Grzegorz Putko - Leszek Kidoń  1-0, (+1,-1)

GRUPA B
Ernest Młynarski - Krzysztof Kołpa
Tomasz Zieliński - Andrzej Rozmus
Edward Tętnowski - Zbigniew Krzanik 1-0,(+1,-1)

Ernest Młynarski - Andrzej Rozmus 1-0, (0,0)
Witold Lercel - pauzuje
Edward Tętnowski - Krzysztof Kołpa 1-0,(0,0)

GRUPA C
Stanisław Guzik - Adam Deja
Paweł Słowik - Mariusz Kusia
Cezary Pyla - Jacek Wrona

GRUPA D
Kacper Słowik - Jan Dworzański
Zbigniew Mosoń - Dariusz Kowalewski
Michał Kloc - Grzegorz Chmura 1-0, (+4,-4)


GRUPA E
Barbara Walkowska - Paweł Paluch
Jacek Matoga - Zbigniew Lis 1-0,(+3,-3)
Piotr Głód - Wiesław Sławek

Ireneusz Karcz pauzuje

GRUPA F
Andrzej Kuba - Krzysztof Boligłowa
Janusz Kotynia - Mikołaj Grabowski  1-0, (+3,-3)
Karol Hudak - Maciej Zadęcki

Adam Szarek pauzuje

GRUPA G
Paweł Dydyński - Jan Dudek
Marek Kantor - Zbigniew Piela
Tomasz Ryba - Ewa Skrzydlak

Janusz Kluczewski pauzuje

GRUPA H
Jerzy Dudek - Grażyna Mosoń
Zbigniew Lepka - Wojciech Mitka
Michał Binkowski - Marek Burzawa

Maja Burzawa pauzuje
Jerzy Dudek - Wojciech Mitka 1-0,(0,0)
Michał Binkowski - Maja Burzawa 1-0, (+1,-1)
Jerzy Dudek - Zbigniew Lepka 1-0, (+1,-1)
1 czerwca 2015

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies