Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

zamglenia 2°C
Wiatr wschodni 1.54km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Wyniki końcowe rozgrywek Match Play

Miło mi poinformować, że faza grupowa rozgrywek Match Play 2015 została
zakończona!
Poznaliśmy 16 osób zakwalifikowanych do fazy pucharowej, poniżej zestaw
par fazy pucharowej – termin rozegrania 1/16 mija 16.08.2015:

> Mecz I : Grzegorz Putko – Zbigniew Krzanik
> Mecz J : Piotr Wróbel – Ernest Młynarski
> Mecz K : Adam Deja – Dariusz Kowalewski
> Mecz L : Stanisław Guzik – Zbigniew Mosoń
> Mecz M : Barbara Walkowska – Andrzej Kuba
> Mecz N : Jacek Matoga – Maciej Zadęcki
> Mecz O : Paweł Dydyński – Jerzy Dudek
> Mecz P : Zbigniew Piela – Grażyna Mosoń

Poniżej wszystkie wyniki fazy grupowej:

Poz. Imie i Nazwisko il.m.rozegr. Il.m.wygr. Pkt”+” Pkt”-”
> GRUPA A
> 1 Grzegorz Putko    5 4  +10  -1
> 2 Piotr Wróbel      5 4  +10  -2
> ———————————–
> 3 Ewa Kluczewska    5 3  +5  -4
> 4 Robert Buzek      5 3  +7  -7
> 5 Tomasz Mach      5 1  +2  -8
> 6 Leszek Kidoń      5 0  0  -12
>
> GRUPA B
> 1 Ernest Młynarski  6 5  +8  -3
> 2 Zbigniew Krzanik  6 4  +11  -4
> ———————————–
> 3 Tomasz Zieliński  6 4  +7  -5
> 4 Edward Tętnowski  6 4  +5  -3
> 5 Krzysztof  Kołpa  6 2  +6  -11
> 6 Andrzej Rozmus    6 1  +3  -5
> 7 Witold Lercel    6 1  0  -11
>
> GRUPA C
> 1 Adam Deja          5 5  +12  0
> 2 Stanisław Guzik    5 4  +9  -3
> ———————————-
> 3 Paweł Słowik      5 3  +8  -2
> 4 Mariusz Kusia      5 2  +7  -9
> 5 Jacek Wrona        5 1  +3  -11
> 6 Cezary Pyla        5 0  0  -14
>
> GRUPA D
> 1 Zbigniew Mosoń    5 4  +3  -3
> 2 Dariusz Kowaleski  5 3  +12 -1
> ———————————
> 3 Jan Dworzański    5 3  +9  -5
> 4 Kacper Słowik      5 3  +6  -6
> 5 Grzegorz Chmura    5 1  +5  -6
> 6 Michał Kloc        5 1  +4 -18
>
> GRUPA E
> 1 Barbara Walkowska 6 6  +13  0
> 2 Jacek Matoga      6 5  +14  -3
> ———————————
> 3 Piotr Głód        6 4  +16  -5
> 4 Ireneusz Karcz    6 2  +6  -8
> 5 Wiesław Sławek    6 2  +6  -8
> 6 Paweł Paluch      6 2  +6  -19
> 7 Zbigniew Lis      6 0  0  -18
>
> GRUPA F
> 1 Maciej Zadęcki    6 5    +24  0
> 2 Andrzej Kuba      6 4    +14  -2
> ———————————–
> 3 Janusz Kotynia    6 4    +10  -4
> 4 Karol Hudak        6 3    +6  -9
> 5 Adam Szarek        6 3    +3  -7
> 6 Krzysztof Boligłowa6 2    +3  -20
> 7 Mikołaj Grabowski  6 0    0  -18
>
> GRUPA G
> 1 Paweł Dydyński    6 6    +26  0
> 2 Zbigniew Piela    6 5    +9  -3
> ———————————–
> 3 Marek Kantor      6 3    +14  -3
> 4 Tomasz Ryba        6 2    +7  -10
> 5 Jan Dudek          6 2    +2  -10
> 6 Janusz Kluczewski  6 3    +7  -15
> 7 Ewa Skrzydlak      6 0      0  -24
>
> GRUPA H
> 1 Grażyna Mosoń    6 4  +12  -4
> 2 Jerzy Dudek      6 4    +7  -4
> ———————————-
> 3 Marek Burzawa    6 4    +6  -3
> 4 Michał Binkowski  6 4    +4  -4
> 5 Wojciech Mitka    6 2    +4  -4
> 6 Zbigniew Lepka    6 2    +3  -6
> 7 Maja Burzawa      6 1    +1  -12
>
>
> Wyniki I rundy rozgrywek:
>
> Grupa A
> Tomek Mach – Piotr Wróbel. 0-1,(-1,+1)
> Robert Buzek – Leszek Kidoń  1-0,(+3,-3)
> Grzegorz Putko – Ewa Kluczewska    0-1,(-1,+1)
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Edward Tętnowski  1-0,(+3,-3)
> Tomasz Zieliński – Zbigniew Krzanik  0-1,(-5,+5)
> Andrzej Rozmus – Witold Lercel        0-1,(0,0)
>
> Pauzuje Krzysztof Kołpa
>
> Grupa C
> Stanisła Guzik – Mariusz Kusia        1-0,(+3,-3)
> Paweł Słowik – Cezary Pyla            1-0, (+2,-2)
> Adam Deja – Jacek Wrona              1-0, (0,0)
>
> Grupa D
> Kacper Słowik – Dariusz Kowalewski  0-1, (-3,+3)
> Zbigniew Mosoń – Michał Kloc        1-0, (+2,-2)
> Jan Dworzański – Grzegorz Chmura    0-1, (-5,+5)
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Piotr Głód      1-0, (+2,-2)
> Jacek Matoga – Wiesław Sławek        1-0,(+2,-2)
> Zbigniew Lis – Ireneusz Karcz      0-1, (-3,+3) walkower
>
> Pauzuje Paweł Paluch
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Karol Hudak          1-0,(0,0)
> Janusz Kotynia – Maciej Zadęcki    1-0,(0,0)
> Mikołaj Grabowski – Adam Szarek    walkower 0-1, (-3,+3)
>
> Pauzuje Krzysztof Boligłowa
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Tomasz Ryba. 1-0,(+3,-3)
> Marek Kantor – Ewa Skrzydlak 1-0,(+4,-4)
> Zbigniew Piela – Janusz Kluczewski 1-0,(+1,-1)
>
> Pauzuje Jan Dudek
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)
> Zbigniew Lepka – Marek Burzawa 0-1,(-2,+2)
> Wojciech Mitka – Maja Burzawa        1-0,(+2,-2)
>
> Pauzuje Grażyna Mosoń
>
>
> Zestaw par II rundy rozgrywek ostateczny termin rozegrania upływa 07.06 :
>
> Grupa A
> Tomek Mach – Leszek Kidoń    1-0,(+2,-2)
> Robert Buzek – Ewa Kluczewska  1-0,(+1,-1)
> Grzegorz Putko – Piotr Wróbel  1-0,(+2,-2)
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Zbigniew Krzanik 1-0, (+3,-3)
> Tomasz Zieliński – Witold Lercel  1-0 ,(+1,-1)
> Andrzej Rozmus – Krzysztof Kołpa  1-0, (+3,-3)
>
>  pauzuje Edward Tętnowski
>
> Grupa C
> Stanisław Guzik – Cezary Pyla  1-0,(+3,-3) walkower
> Paweł Słowik – Jacek Wrona    1-0,(+4,-4)
> Adam Deja – Mariusz Kusia  1-0,(+4,-4)
>
> Grupa D
> Kacper Słowik – Michał Kloc  1-0,(+3,-3) wynik wylosowano
> Zbigniew Mosoń – Grzegorz Chmura  1-0, (+1,-1)
> Jan Dworzański – Darek Kowalewski  1-0,(+1,-1)
>
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Wiesław Sławek  1-0, (0,0)
> Jacek Matoga – Ireneusz Karcz      1-0, (0,0)
> Zbigniew Lis – Paweł Paluch        0-1, (-3,+3) walkower
>
>  pauzuje Piotr Głód
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Maciej Zadęcki    0-1,(-2,+2)
> Janusz Kotynia – Adam Szarek  0-1, (0,0)
> Mikołaj Grabowski – Krzysztof Boligłowa  walkower 0-1,(-3,+3)
>
>  pauzuje Karol Hudak
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5)
> Marek Kantor – Janusz Kluczewski  1-0, (+7,-7)
> Zbigniew Piela – Jan Dudek  1-0, (+3,-3)
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Marek Burzawa  1-0,(+1,-1)
> Zbigniew Lepka – Maja Burzawa  0-1, (-1,+1)
> Wojciech Mitka – Grażyna Mosoń  0-1,(-4,+4)
>
>  pauzuje Michał Binkowski
>
> Zestaw par III rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa
> 07.06.2015:
>
> Grupa A
>
> Tomasz Mach – Ewa Kluczewska  0-1, (-1,+1)
> Robert Buzek – Grzegorz Putko  0-1, (-4,+4)
> Piotr Wróbel – Leszek Kidoń    1-0,(+3,-3) walkower
>
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Witold Lercel  1-0,(+2,-2)
> Tomasz Zieliński – Krzysztof Kołpa  1-0,(+3,-3)
> Andrzej Rozmus – Edward Tętnowski 0-1,(0,0)
>
> Pauza Zbigniew Krzanik
>
> Grupa C
> Stanisław Guzik – Jacek Wrona  1-0,(+3,-3) walkower
> Paweł Słowik – Adam Deja  0-1, (-2,+2)
> Mariusz Kusia – Cezary Pyla  1-0,(+3,-3) walkower
>
> Grupa D
> Kacper Słowik – Grzegorz Chmura 1-0, (0,0)
> Zbigniew Mosoń – Jan Dworzański  1-0,(0,0)
> Dariusz Kowalewski – Michał Kloc  1-0, (+8,-8)
>
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Ireneusz Karcz  1-0,(+2,-2)
> Jacek Matoga – Paweł Paluch        1-0,(+6,-6)
> Zbigniew Lis – Piotr Głód          0-1,(-3,+3) walkower
>
> Pauza Wiesław Sławek
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Adam Szarek  0-1, (0,0)
> Janusz Kotynia – Krzysztof Boligłowa  1-0, (+5,-5)
> Mikołaj Grabowski – Karol Hudak 0-1, (-3,+3) walkower kontuzja
>
> Pauza Maciej Zadęcki
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Janusz Kluczewski  1-0,(+7,-7)
> Marek Kantor – Jan Dudek  0-1, (0,0)
> Zbigniew Piela – Tomasz Ryba          1-0,(0,0)
>
> Pauza Ewa Skrzydlak
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Maja Burzawa      1-0,(+5,-5)
> Zbigniew Lepka – Grażyna Mosoń  0-1,(-2,+2)
> Wojciech Mitka – Michał Binkowski  0-1,(0,0)
>
> Pauza Marek Burzawa
>
>
> Zestaw par IV rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa
> 07.06.2015:
>
> GRUPA A
> Tomasz Mach – Grzegorz Putko  0-1,(-3,+3) walkower
> Robert Buzek – Piotr Wróbel  0-1,(-3,+3)
> Leszek Kidoń – Ewa Kluczewska  0-1,(-3,+3) walkower
>
>
> GRUPA B
> Ernest Młynarski – Krzysztof Kołpa  0-1,(-3,+3) wynik wylosowano
> Tomasz Zieliński – Andrzej Rozmus  1-0, (+3,-3) walkower
> Edward Tętnowski – Zbigniew Krzanik 1-0,(+1,-1)
>
> Witold Lercel – pauzuje
>
>
> GRUPA C
> Stanisław Guzik – Adam Deja  0-1,(-3,+3)
> Paweł Słowik – Mariusz Kusia 1-0,(+2,-2)
> Cezary Pyla – Jacek Wrona  0-1,(-3,+3) walkower
>
> GRUPA D
> Kacper Słowik – Jan Dworzański 0-1,(-3,+3) wynik wylosowano
> Zbigniew Mosoń – Dariusz Kowalewski  1-0,(0,0)
> Michał Kloc – Grzegorz Chmura 1-0, (+4,-4)
>
>
> GRUPA E
> Barbara Walkowska – Paweł Paluch  1-0,(+3,-3) walkower
> Jacek Matoga – Zbigniew Lis 1-0,(+3,-3)
> Piotr Głód – Wiesław Sławek  1-0,(+3,-3) walkower
>
> Ireneusz Karcz pauzuje
>
> GRUPA F
> Andrzej Kuba – Krzysztof Boligłowa  1-0,(+7,-7)
> Janusz Kotynia – Mikołaj Grabowski  1-0, (+3,-3)
> Karol Hudak – Maciej Zadęcki  0-1,(-7,+7)
>
> Adam Szarek pauzuje
>
> GRUPA G
> Paweł Dydyński – Jan Dudek  1-0,(+5,-5)
> Marek Kantor – Zbigniew Piela 0-1,(0,0)
> Tomasz Ryba – Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5)
>
> Janusz Kluczewski pauzuje
>
> GRUPA H
> Jerzy Dudek – Grażyna Mosoń  0-1,(-3,+3) walkower
> Zbigniew Lepka – Wojciech Mitka  1-0,(0,0)
> Michał Binkowski – Marek Burzawa  0-1, (-1,+1)
>
> Maja Burzawa pauzuje
>
> Zestaw par V rundy rozgrywek termin został przesunięty do dnia 12.07.2015
>
> Grupa A
> Tomek Mach – Robert Buzek  0-1,(-3,+3) walkower
> Grzegorz Putko – Leszek Kidoń 1-0, (+1,-1)
> Piotr Wróbel – Ewa Kluczewska 1-0, (+3,-3)
>
> Grupa B
> Ernest Młynarski – Andrzej Rozmus 1-0,(0,0)
> Edward Tetnowski – Witold Lercel  1-0, (+4,-4)
> Zbigniew Krzanik – Krzysztof Kołpa 1-0,(+3,-3)
> Tomasz Zieliński – pauza
>
>
> Grupa C
> Stanisław Guzik – Paweł Słowik 1-0, (0,0)
> Adam Deja – Cezary Pyla  1-0,(+3,-3)
> Mariusz Kusia – Jacek Wrona 1-0,(+4,-4)
>
> Grupa D
> Kacper Slowik – Zbigniew Mosoń  1-0, (+3,-3)
> Jan Dworzański – Michał Kloc    1-0, (+5,-5)
> Dariusz Kowalewski – Grzegorz Chmura  1-0,(+1,-1)
>
> Grupa E
> Barbara Walkowska – Zbigniew Lis 1-0, (+3,-3) walkower
> Piotr Głód – Ireneusz Karcz 1-0,(+3,-3) walkower
> Wiesław Sławek – Paweł Paluch 1-0(+3,-3) wynik wylosowano
> Jacek Matoga pauza
>
>
> Grupa F
> Andrzej Kuba – Mikołaj Grabowski 1-0,(+3,-3) walkower
> Karol Hudak – Adam Szarek 1-0,(+3,-3)wynik wylosowano
> Maciej Zadęcki – Krzysztof Boligłowa 1-0,(+8,-8)
>
> Janusz Kotynia – pauza
>
> Grupa G
> Paweł Dydyński – Zbigniew Piela  1-0, (+3,-3)
> Tomasz Ryba – Janusz Kluczewski 0-1,(-4,+4)
> Ewa Skrzydlak – Jan Dudek  0-1, (-2,+2)
> Marek Kantor Pauza
>
> Grupa H
> Jerzy Dudek – Wojciech Mitka 1-0,(0,0)
> Michał Binkowski – Maja Burzawa 1-0,(+1,-1)
> Marek Burzawa – Grażyna Mosoń 1-0,(+2,-2)
> Zbigniew Lepka pauza
>
>
> Zestaw par VI rundy rozgrywek termin przesunięty i upływa 12.07.2015
>
> GRUPA B
> Ernest Młynarski – Tomasz Zieliński  1-0,(0,0)
> Edward Tętnowski – Krzysztof Kołpa 1-0,(0,0)
> Zbigniew Krzanik – Witold Lercel  1-0,(+1,-1)
> Pauza Andrezj Rozmus
>
>
> GRUPA E
> Barbara Walkowska – Jacek Matoga 1-0,(+3,-3) wynik wylosowano
> Piotr Głód – Paweł Paluch 1-0,(+7,-7)
> Sławek Wiesław – Ireneusz Karcz 0-1,(-3,+3) wynik wylosowano
> Pauza Zbigniew Lis
> Zbigniew Lis poddaje mecze ze względu brak możliwości rozegrania meczy w
> terminie.
>
> GRUPA F
> Andrzej Kuba – Janusz Kotynia  1-0, (+4,-4)
> Krzysztof Boligłowa – Karol Hudak 0-1, (0,0)
> Maciej Zadęcki – Adam Szarek 1-0, (+4,-4)
> Pauza Mikołaj Grabowski
> Mikołaj Grabowski poddaje wszystkie mecze ze względu na poważną kontuzję i
> wycofał się z rozgrywek.
>
>
> GRUPA G
> Paweł Dydyński – Marek Kantor 1-0,(+3,-3) walkower
> Tomasz Ryba – Jan Dudek  1-0,(+2,-2)
> Ewa Skrzydlak – Janusz Kluczewski 0-1,(-3,+3) walkower
> Pauza Zbigniew Piela
>
> GRUPA H
> Jerzy Dudek – Zbigniew Lepka 1-0, (+1,-1)
> Michał Binkowski – Grażyna Mosoń  1-0,(+2,-2)
> Maja Burzawa – Marek Burzawa 0-1,(-1,+1)
> Pauza Wojciech Mitka
>
> Zestaw par VII rundy rozgrywek termin upływa 19.07.2015
>
> GRUBA B
> Tomasz Zieliński – Edward Tętnowski 1-0,(0,0)
> Andrzej Rozmus – Zbigniew Krzanik  0-1,(-2,+2)
> Witold Lercel – Krzysztof Kołpa 0-1,(-3,+3) wynik wylosowano
> Ernest Młynarski pauza
>
> GRUPA E
> Jacek Matoga – Piotr Głód  1-0,(+3,-3) walkower
> Zbigniew Lis – Wiesław Sławek 0-1, (-3,+3) walkower
> Ireneusz Karcz – Paweł Paluch 0-1,(-3,+3) wynik wylosowano
> Barbara Walkowska pauza
>
> GRUPA F
> Janusz Kotynia – Karol Hudak  1-0,(+2,-2)
> Mikołaj Grabowski – Maciej Zadęcki 0-1, (-3,+3) walkower
> Adam Szarek – Krzysztof Boligłowa 0-1,(0,0)
> Andrzej Kuba pauza
>
> GRUPA G
> Marek Kantor – Tomasz Ryba 1-0,(+3,-3) walkower
> Zbigniew Piela – Ewa Skrzydlak 1-0,(+5,-5)
> Janusz Kluczewski – Jan Dudek  1-0,(0,0)
> Paweł Dydyński pauza
>
> GRUPA H
> Zbigniew Lepka – Michał Binkowski 1-0,(+3,-3)
> Wojciech Mitka – Marek Burzawa  1-0,(+2,-2)
> Maja Burzawa – Grażyna Mosoń 0-1,(-3,+3)
> Jerzy Dudek pauza

27 lipca 2015

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies