Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

zachmurzenie duże -3°C
Wiatr wschodni 4.12km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Wyniki I rundy Match Play, zestaw par II rundy

 



Wyniki I rundy rozgrywek: 

Grupa A
Tomek Mach - Piotr Wróbel. 0-1,(-1,+1)
Robert Buzek - Leszek Kidoń
Grzegorz Putko - Ewa Kluczewska    0-1,(-1,+1)

Grupa B
Ernest Młynarski - Edward Tętnowski
Tomasz Zieliński - Zbigniew Krzanik
Andrzej Rozmus - Witold Lercel        0-1,(0,0)
Pauzuje Krzysztof Kołpa

Grupa C
Stanisła Guzik - Mariusz Kusia        1-0,(+3,-3)
Paweł Słowik - Cezary Pyla
Adam Deja - Jacek Wrona

Grupa D
Kacper Słowik - Dariusz Kowalewski
Zbigniew Mosoń - Michał Kloc
Jan Dworzański - Grzegorz Chmura    0-1, (-5,+5)

Grupa E
Barbara Walkowska - Piotr Głód
Jacek Matoga - Wiesław Sławek        1-0,(+2,-2)
Zbigniew Lis - Ireneusz Karcz
Pauzuje Paweł Paluch

Grupa F
Andrzej Kuba - Karol Hudak          1-0,(0,0)
Janusz Kotynia - Maciej Zadęcki
Mikołaj Grabowski - Adam Szarek
Pauzuje Krzysztof Boligłowa

Grupa G
Paweł Dydyński - Tomasz Ryba. 1-0,(+3,-3)
Marek Kantor - Ewa Skrzydlak
Zbigniew Piela - Janusz Kluczewski
Pauzuje Jan Dudek

Marek Kantor - Jan Dudek    0-1, (0,0)

Grupa H
Jerzy Dudek - Michał Binkowski
Zbigniew Lepka - Marek Burzawa
Wojciech Mitka - Maja Burzawa        1-0,(+2,-2)
Pauzuje Grażyna Mosoń

Termin rozegrania minął 26.04.2015 :
Bardzo proszę o rozegranie zaległej rundy w terminie do 10.05.2015

Zestaw par II rundy rozgrywek, termin rozegrania upływa 10.05.2015:

Grupa A
Tomek Mach - Leszek Kidoń
Robert Buzek - Ewa Kluczewska
Grzegorz Putko - Piotr Wróbel

Grupa B
Ernest Młynarski - Zbigniew Krzanik
Tomasz Zieliński - Witold Lercel
Andrzej Rozmus - Krzysztof Kołpa
  pauzuje Edward Tętnowski

Grupa C
Stanisław Guzik - Cezary Pyla
Paweł Słowik - Jacek Wrona
Adam Deja - Mariusz Kusia

Grupa D
Kacper Słowik - Michał Kloc
Zbigniew Mosoń - Grzegorz Chmura
Jan Dworzański - Darek Kowalewski

Grupa E
Barbara Walkowska - Wiesław Sławek
Jacek Matoga - Ireneusz Karcz
Zbigniew Lis - Paweł Paluch
  pauzuje Piotr Głód

Grupa F
Andrzej Kuba - Maciej Zadęcki
Janusz Kotynia - Adam Szarek
Mikołaj Grabowski - Krzysztof Boligłowa
  pauzuje Karol Hudak

Grupa G
Paweł Dydyński - Ewa Skrzydlak
Marek Kantor - Janusz Kluczewski
Zbigniew Piela - Jan Dudek

Grupa H
Jerzy Dudek - Marek Burzawa
Zbigniew Lepka - Maja Burzawa
Wojciech Mitka - Grażyna Mosoń
  pauzuje Michał Binkowski
27 kwietnia 2015

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies