Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

zamglenia 2°C
Wiatr wschodni 1.54km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Wyniki I i II rundy Match Play 2014

 Wyniki I rundy grupowej Mistrzostw Krakowa Match Play 2014

Grupa A
Barbara Walkowska : Karol Hudak 1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński : Grzegorz Mądry ostateczny termin rozegrania do 15.06
Wojciech Mitka : Jacek Wrona 1-0,(+3,-3)

 

Grupa B
Stanisław Guzik : Mariusz Kusia 1-0, (0:0)
Jan Dworzański : Maciej Zadęcki 0-1, (-4,+4)
Stefan Sajkiewicz : Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)

 

Grupa C
Ernest Młynarski : Cezary Pyla 1-0,+1,-1
Zbigniew Lis : Jan Załuski 1-0,(+3,-3) *
Piotr Wróbel : Jan Dudek 1-0, (+6,-6)

* walkower ze wzgl.na stan zdrowia

 

Grupa D
Tomasz Mach : Dariusz Kowalewski 1-0, (0,0)
Marek Kantor : Leszek Kidoń 1-0,+3,-3
Tomasz Ryba : Krzysztof Boligłowa 1-0, (+5,-5)

 

Grupa E
Paweł Dydyński : Marcin Wyżga 1-0, (+1,-1)
Zbigniew Mosoń : Marek Burzawa 1-0, (+1,-1)
Paweł Słowik : Zbigniew Krzanik 1-0,  (+3,-3)

 

Grupa F
Andrzej Kuba : Piotr Głód 1-0, (0,0)
Jacek Matoga : Adam Deja 0-1, (-2,+2)
Edward Tętnowski : Witold Lercel ostateczny termin rozegrania do 15.06

 

Grupa G
Jerzy Dudek : Andrzej Rozmus 1-0, (+1,-1)
Kacper Słowik : Agnieszka Makowicz 1-0 (+4,-4)
Mikołaj Grabowski : Stanisław Wybański 1-0,(+1,-1)

Wyniki II rundy Match Play 2014

Grupa A
Barbara Walkowska – Grzegorz Mądry ostateczny termin rozegrania do 15.06
Tomasz Zieliński – Wojciech Mitka 1-0, (0,0)
Karol Hudak – Jacek Wrona 0-1, (-7,+7)

 

Grupa B
Stanisław Guzik – Maciej Zadęcki 1-0, (+2,-2)
Jan Dworzański – Stefan Sajkiewicz ostateczny termin rozegrania do 15.06
Mariusz Kusia – Michał Binkowski 1-0, (0,0)

 

Grupa C
Ernest Młynarski – Jan Załuski 1-0, (+3,-3)*
Zbigniew Lis – Piotr Wróbel ostateczny termin rozegrania do 15.06
Cezary Pyla – Jan Dudek 1-0, (+2,-2)

* walkower ze wzgl. na stan zdrowia

 

Grupa D
Tomasz Mach – Leszek Kidoń 1-0, (+5,-5)
Marek Kantor – Tomasz Ryba 1-0, (+4,-4)
Dariusz Kowalewski – Krzysztof Boligłowa ostateczny termin rozegrania do 15.06

 

Grupa E
Paweł Dydyński – Marek Burzawa 1-0, (0,0)
Zbigniew Mosoń – Paweł Słowik 0-1, (0,0)
Marcin Wyżga – Zbigniew Krzanik ostateczny termin rozegrania do 15.06

 

Grupa F
Andrzej Kuba – Adam Deja 0-1, (-6,+6)
Jacek Matoga – Edward Tętnowski 1-0, (0,0)
Piotr Głód – Witold Lercel ostateczny termin rozegrania do 15.06

 

Grupa G
Jerzy Dudek – Agnieszka Makowicz ostateczny termin rozegrania do 15.06
Kacper Słowik – Mikołaj Grabowski ostateczny termin rozegrania do 15.06
Andrzej Rozmus – Stanisław Wybański 1-0, (+1,-1)

 

9 czerwca 2014

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies