Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

lekkie zachmurzenie 25°C
Wiatr wschodni 3.6km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Tabela wyników Match Play stan na dzień 21.05.2015

Lp. / Imię i Nazwisko / il.m.rozegr. / il.m.wygr. / Pkt”+” / Pkt”-”

GRUPA A
1. Grzegorz Putko 3 2 +5 -1
2. Robert Buzek 3 2 +4 -4
3. Tomasz Mach 2 1 +2 -1
4. Piotr Wróbel 1 1 +1 0
5. Ewa Kluczewska 2 1 +1 -1
6. Leszek Kidoń 3 0 0 -6
GRUPA B
1. Ernest Młynarski 4 4 +8 0
2. Zbigniew Krzanik 2 1 +5 -3
3. Witold Lercel 2 1 0 -2
4. Andrzej Rozmus 2 0 0 0
5. Edward Tętnowski 1 0 0 -3
6. Tomasz Zieliński 1 0 0 -5
7. Krzysztof  Kołpa 0 0 0 0
GRUPA C
1. Adam Deja 3 3 +6 0
2. Stanisław Guzik 1 1 +3 0
3. Paweł Słowik 2 1 +2 -2
4. Jacek Wrona 1 0 0 0
5. Cezary Pyla 1 0 0 -2
6. Mariusz Kusia 2 0 0 -7
GRUPA D
1. Zbigniew Mosoń 2 2 +3 0
2. Dariusz Kowaleski 2 1 +3 0
3. Michał Kloc 2 1 +4 -2
4. Grzegorz Chmura 4 1 +5 -5
5. Kacper Słowik 2 1 0 -3
6. Jan Dworzański 2 1 0 -5
GRUPA E
1. Barbara Walkowska 2 2 +2 0
2. Jacek Matoga 2 2 +2 0
3. Wiesław Sławek 2 0 0 -2
4. Piotr Głód 1 0 0 -2
5. Ireneusz Karcz 1 0 0 -2
6. Zbigniew Lis  0 0 0 0
7. Paweł Paluch 0 0 0 0
GRUPA F
1. Adam Szarek 3 3 +3 0
2. Janusz Kotynia 3 2 +5 0
3. Karol Hudak 2 1 +3 0
4. Andrzej Kuba 2 1 0 0
5. Krzysztof Boligłowa 2 1 +3 -5
6. Maciej Zadęcki 1 0 0 0
6. Mikołaj Grabowski 3 0 0 -9
GRUPA G
1. Marek Kantor 3 2 +11 0
2. Paweł Dydyński 2 2 +8 0
3. Zbigniew Piela 2 2 +4 0
4. Jan Dudek 2 1 0 -3
5. Tomasz Ryba 1 0 0 -3
6. Janusz Kluczewski 2 0 0 -8
7. Ewa Skrzydlak 2 0 0 -9
GRUPA H
1. Michał Binkowski 2 2 +2 0
2. Wojciech Mitka 2 1 +2 0
3. Marek Burzawa 1 1 +2 0
4. Jerzy Dudek 2 1 0 -1
5. Maja Burzawa 3 1 +1 -3
6. Zbigniew Lepka 2 0 0 -3
7. Grażyna Mosoń 0 0 0 0

Wyniki I rundy rozgrywek:

 

Grupa A

Tomek Mach – Piotr Wróbel.            0-1,(-1,+1)

Robert Buzek – Leszek Kidoń           1-0,(+3,-3)

Grzegorz Putko – Ewa Kluczewska       0-1,(-1,+1)

 

Grupa B

Ernest Młynarski – Edward Tętnowski   1-0,(+3,-3)

Tomasz Zieliński – Zbigniew Krzanik   0-1,(-5,+5)

Andrzej Rozmus – Witold Lercel        0-1,(0,0)

 

Pauzuje Krzysztof Kołpa

 

Grupa C

Stanisła Guzik – Mariusz Kusia        1-0,(+3,-3)

Paweł Słowik – Cezary Pyla            1-0, (+2,-2)

Adam Deja – Jacek Wrona               1-0, (0,0)

 

Grupa D

Kacper Słowik – Dariusz Kowalewski    0-1, (-3,+3)

Zbigniew Mosoń – Michał Kloc          1-0, (+2,-2)

Jan Dworzański – Grzegorz Chmura      0-1, (-5,+5)

 

Grupa E

Barbara Walkowska – Piotr Głód        1-0, (+2,-2)

Jacek Matoga – Wiesław Sławek         1-0,(+2,-2)

Zbigniew Lis – Ireneusz Karcz      termin ost. to 24.05 godzina 15! W razie nie rozegrania meczu w dniu 25.05 wynik zostanie wylosowany

 

Pauzuje Paweł Paluch

 

Grupa F

Andrzej Kuba – Karol Hudak           1-0,(0,0)

Janusz Kotynia – Maciej Zadęcki      1-0,(0,0)

Mikołaj Grabowski – Adam Szarek    walkower 0-1, (-3,+3)

 

Pauzuje Krzysztof Boligłowa

 

Mikołaj Grabowski poddaje wszystkie mecze ze względu na poważną kontuzję i wycofał się z rozgrywek.

 

Grupa G

Paweł Dydyński – Tomasz Ryba.       1-0,(+3,-3)

Marek Kantor – Ewa Skrzydlak        1-0,(+4,-4)

Zbigniew Piela – Janusz Kluczewski  1-0,(+1,-1)

 

Pauzuje Jan Dudek

 

Grupa H

Jerzy Dudek – Michał Binkowski      0-1,(-1,+1)

Zbigniew Lepka – Marek Burzawa      0-1,(-2,+2)

Wojciech Mitka – Maja Burzawa        1-0,(+2,-2)

 

Pauzuje Grażyna Mosoń

 

 

Zestaw par II rundy rozgrywek termin rozegrania upłynął 10.05 :

 

Grupa A

Tomek Mach – Leszek Kidoń          1-0,(+2,-2)

Robert Buzek – Ewa Kluczewska      1-0,(+1,-1)

Grzegorz Putko – Piotr Wróbel  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

 

Grupa B

Ernest Młynarski – Zbigniew Krzanik 1-0, (+3,-3)

Tomasz Zieliński – Witold Lercel  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

Andrzej Rozmus – Krzysztof Kołpa  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

 

pauzuje Edward Tętnowski

 

Grupa C

Stanisław Guzik – Cezary Pyla  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

Paweł Słowik – Jacek Wrona    ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

Adam Deja – Mariusz Kusia         1-0,(+4,-4)

 

Grupa D

Kacper Słowik – Michał Kloc  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

Zbigniew Mosoń – Grzegorz Chmura   1-0, (+1,-1)

Jan Dworzański – Darek Kowalewski  1-0,(0,0)

 

 

Grupa E

Barbara Walkowska – Wiesław Sławek  1-0, (0,0)

Jacek Matoga – Ireneusz Karcz       1-0, (0,0)

Zbigniew Lis – Paweł Paluch    ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

 

pauzuje Piotr Głód

 

Grupa F

Andrzej Kuba – Maciej Zadęcki    ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

Janusz Kotynia – Adam Szarek        0-1, (0,0)

Mikołaj Grabowski – Krzysztof Boligłowa  walkower 0-1,(-3,+3)

 

pauzuje Karol Hudak

 

Grupa G

Paweł Dydyński – Ewa Skrzydlak      1-0, (+5,-5)

Marek Kantor – Janusz Kluczewski    1-0, (+7,-7)

Zbigniew Piela – Jan Dudek          1-0, (+3,-3)

 

Grupa H

Jerzy Dudek – Marek Burzawa  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

Zbigniew Lepka – Maja Burzawa       0-1, (-1,+1)

Wojciech Mitka – Grażyna Mosoń  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

 

pauzuje Michał Binkowski

 

Zestaw par III rundy rozgrywek, termin rozegrania upływa 24.05.2015:

 

Grupa A

 

Tomasz Mach – Ewa Kluczewska

Robert Buzek – Grzegorz Putko     0-1, (-4,+4)

Piotr Wróbel – Leszek Kidoń

 

Grzegorz Putko – Leszek Kidoń      1-0, (+1,-1)

 

Grupa B

Ernest Młynarski – Witold Lercel   1-0,(+2,-2)

Tomasz Zieliński – Krzysztof Kołpa

Andrzej Rozmus – Edward Tętnowski

 

Pauza Zbigniew Krzanik

Ernest Młynarski – Andrzej Rozmus  1-0, (0,0)

 

Grupa C

Stanisław Guzik – Jacek Wrona

Paweł Słowik – Adam Deja           0-1, (-2,+2)

Mariusz Kusia – Cezary Pyla

 

Grupa D

Kacper Słowik – Grzegorz Chmura    1-0, (0,0)

Zbigniew Mosoń – Jan Dworzański

Dariusz Kowalewski – Michał Kloc

 

Michał Kloc – Grzegorz Chmura      1-0, (+4,-4)

 

Grupa E

Barbara Walkowska – Ireneusz Karcz

Jacek Matoga – Paweł Paluch

Zbigniew Lis – Piotr Głód

 

Pauza Wiesław Sławek

 

Grupa F

Andrzej Kuba – Adam Szarek            0-1, (0,0)

Janusz Kotynia – Krzysztof Boligłowa  1-0, (+5,-5)

Mikołaj Grabowski – Karol Hudak       0-1, (-3,+3) walkower kontuzja

 

Pauza Maciej Zadęcki

 

Grupa G

Paweł Dydyński – Janusz Kluczewski

Marek Kantor – Jan Dudek              0-1, (0,0)

Zbigniew Piela – Tomasz Ryba

 

Pauza Ewa Skrzydlak

 

Grupa H

Jerzy Dudek – Maja Burzawa

Zbigniew Lepka – Grażyna Mosoń

Wojciech Mitka – Michał Binkowski

 

Pauza Marek Burzawa

Jerzy Dudek – Wojciech Mitka         1-0,(0,0)

Michał Binkowski – Maja Burzawa      1-0, (+1,-1)

 

22 maja 2015

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies