Krakowski Klub Golfowy 2002

Klub

Sukcesy naszych klubowiczów na World Amateur Golfers Championship 2017

IMG_4460 IMG_4459 IMG_4461

20 maja na  polu Krakow Valley Golf & Country Club odbyła się V eliminacja z cyklu World Amateur Golfers Championship 2017. Wystartowało 120 golfistów a wśród nich wielu naszych klubowiczów. W każdej grupie handicapowej nagrodzeni zostali zdobywcy trzech pierwszych miejsc, a zwycięzca dodatkowo został uhonorowany pucharem. Zdobywcy tych miejsc uzyskali bezpośredni awans do turnieju finałowego.:) Tym bardziej cieszy fakt , że w Grupie 16-20 – Zbigniew Krzanik zajął pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikował się do finału w Binowie. GRATULACJE ! Do Binowa pojedzie również Maciej Linzenbarth który zajął miejsce drugie w kategorii 26-36 oraz Paweł Słowik w kategorii hcp od 11-15  który  uplasował się na miejscu trzecim . BRAWO PANOWIE !  Z tamtąd już tylko jeden krok do wyjazdu na światowe finały w których uczestniczy ponad 400 golfistów na 4 różnych polach golfowych. Życzymy sukcesów i trzymamy kciuki .