Krakowski Klub Golfowy 2002

Klub

OTWARTE MISTRZOSTWA KLUBU 2017

IMG_8903  W ostatni weekend na polu golfowym w Paczółtowicach,  zostały rozegrane dwudniowe mistrzostwa naszego klubu. Wspaniała pogoda sprzyjała grze o najbardziej prestiżowy tytuł : MISTRZ KLUBU KKG 2017. Do gry przystąpiło 42 graczy. Mistrzem naszego klubu, po raz kolejny, został Paweł Dydyński z wynikiem 166(84/82) uderzeń. I Wicemistrzem został Andrzej Kuba173(88/85) . II Wicemistrzem został Wojciech Mitka 173(87/86). Gratulacje!

Tytuł Mistrzyni KKG Stroke Play Netto z 2017 zdobyła Małgosia Niechciał. Ewa Kluczewska , uplasowała się na drugim miejscu zdobywając tytuł I wicemistrzyni KKG Stroke Play netto. II wicemistrzynią została Natalia Pędrys.

W kategorii open Mistrzem klubów KKG i KVG&CC , został reprezentujący warszawski klub Warsaw Golf Links , Ernest Młynarski.

Specjalna nagroda sponsora MAXXROYAL za longest drive trafiła do Darka Czaka a za  nearest to the pin nagrodę otrzymała Małgorzata Niechciał.

Po obiedzie i ceremonii rozdania tytułów i pucharów Natalia Pędrys losowała skorcardy uczestników turnieju . Gracze otrzymali piękne nagrody dodatkowe ( parasole , koszulki, czapeczki , piłki )

Sponsor MAXXROYAL przyznał swoje nagrody w postaci wycieczek do Resortu na pola golfowe w Turcji i na Cyprze dla zdobywców tytułów MISTRZOWSKICH w kategorii netto. Otrzymał ją Wojtek Mitka i Wojciech Książkiewicz . Główna nagroda została przyznana Ernestowi Młynarskiemu – Mistrzowi 2017 StrokePlay Brutto – kategoria OPEN.

Chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom hartu ducha, woli walki i coraz lepszych umiejętności gry.

Dziękuje Jackowi Matodze,Grzegorzowi Mądremu, Małgorzacie Gajkowskiej i personelowi KVG&CC za pomoc w przygotowaniu mistrzostw.