Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

zamglenia 2°C
Wiatr wschodni 1.54km/h Szczegółowa pogoda
Klub

IV runda Match Play zestaw par i aktualna tabela na 25.05

Poz. Imie i Nazwisko il.m.rozegr. Il.m.wygr. Pkt”+” Pkt”-”
GRUPA A   
1 Grzegorz Putko     3 2  +5 -1
2 Robert Buzek       3 2  +4 -4
3 Tomasz Mach        2 1  +2 -1
4 Piotr Wróbel       1 1  +1  0
5 Ewa Kluczewska     2 1  +1 -1
6 Leszek Kidoń       3 0   0 -6
   
GRUPA B   
1 Ernest Młynarski   4 4 +8  0
2 Andrzej Rozmus     4 1 +3  0 
3 Zbigniew Krzanik   2 1 +5 -3   
4 Witold Lercel      2 1  0 -2
5 Edward Tętnowski   1 1  0 -3
6 Tomasz Zieliński   1 0  0 -5
7 Krzysztof  Kołpa   1 0  0 -3
   
GRUPA C   
1 Adam Deja          3 3  +6  0
2 Paweł Słowik       3 2  +6 -2 
3 Stanisław Guzik    1 1  +3  0
4 Cezary Pyla        1 0   0 -2
5 Jacek Wrona        2 0   0 -4
6 Mariusz Kusia      2 0   0 -7
   
GRUPA D   
1 Jan Dworzański     4 3  +6 -5
2 Zbigniew Mosoń     2 2  +3 0
3 Dariusz Kowaleski  2 1  +3 -1
4 Grzegorz Chmura    4 1  +5 -5
5 Michał Kloc        3 1  +4 -7
6 Kacper Słowik      2 1   0 -3
   
GRUPA E   
1 Barbara Walkowska  2 2  +2 0
2 Jacek Matoga       2 2  +2 0
3 Wiesław Sławek     2 0   0 -2
4 Piotr Głód         1 0   0 -2
5 Ireneusz Karcz     1 0   0 -2
6 Zbigniew Lis       0 0   0 0
7 Paweł Paluch       0 0   0 0
   
GRUPA F   
1 Janusz Kotynia     4 3  +8 0
2 Adam Szarek        3 3  +3 0
3 Karol Hudak        2 1  +3 0
4 Maciej Zadęcki     2 1  +2 0
5 Krzysztof Boligłowa2 1  +3 -5
6 Andrzej Kuba       3 1   0 -2
7 Mikołaj Grabowski  4 0   0 -12
   
GRUPA G   
1 Marek Kantor       3 2 +11 0
2 Paweł Dydyński     2 2  +8 0
3 Zbigniew Piela     2 2  +4 0
4 Jan Dudek          2 1   0 -3
5 Tomasz Ryba        1 0   0 -3
6 Janusz Kluczewski  2 0   0 -8
7 Ewa Skrzydlak      2 0   0 -9
   
GRUPA H   
1 Michał Binkowski   2 2  +2 0
2 Jerzy Dudek        3 2  +1 -1
3 Wojciech Mitka     2 1  +2 0
4 Marek Burzawa      1 1  +2 0
5 Maja Burzawa       3 1  +1 -3
6 Zbigniew Lepka     3 0   0 -4
7 Grażyna Mosoń      0 0   0 0
   
Wyniki I rundy rozgrywek:

Grupa A
Tomek Mach - Piotr Wróbel. 0-1,(-1,+1)
Robert Buzek - Leszek Kidoń  1-0,(+3,-3)
Grzegorz Putko - Ewa Kluczewska    0-1,(-1,+1)

Grupa B
Ernest Młynarski - Edward Tętnowski  1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński - Zbigniew Krzanik  0-1,(-5,+5)
Andrzej Rozmus - Witold Lercel        0-1,(0,0)

Pauzuje Krzysztof Kołpa

Grupa C
Stanisła Guzik - Mariusz Kusia        1-0,(+3,-3)
Paweł Słowik - Cezary Pyla            1-0, (+2,-2)
Adam Deja - Jacek Wrona              1-0, (0,0)

Grupa D
Kacper Słowik - Dariusz Kowalewski  0-1, (-3,+3)
Zbigniew Mosoń - Michał Kloc        1-0, (+2,-2)
Jan Dworzański - Grzegorz Chmura    0-1, (-5,+5)

Grupa E
Barbara Walkowska - Piotr Głód      1-0, (+2,-2)
Jacek Matoga - Wiesław Sławek        1-0,(+2,-2)
Zbigniew Lis - Ireneusz Karcz      proszę o poinformowanie o terminie rozegrania meczu. Brak informacji oznacza, że 01.06 wynik zostanie wylosowany

Pauzuje Paweł Paluch

Grupa F
Andrzej Kuba - Karol Hudak          1-0,(0,0)
Janusz Kotynia - Maciej Zadęcki    1-0,(0,0)
Mikołaj Grabowski - Adam Szarek    walkower 0-1, (-3,+3)

Pauzuje Krzysztof Boligłowa

Mikołaj Grabowski poddaje wszystkie mecze ze względu na poważną kontuzję i wycofał się z rozgrywek.

Grupa G
Paweł Dydyński - Tomasz Ryba. 1-0,(+3,-3)
Marek Kantor - Ewa Skrzydlak 1-0,(+4,-4)
Zbigniew Piela - Janusz Kluczewski 1-0,(+1,-1)

Pauzuje Jan Dudek

Grupa H
Jerzy Dudek - Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)
Zbigniew Lepka - Marek Burzawa 0-1,(-2,+2)
Wojciech Mitka - Maja Burzawa        1-0,(+2,-2)

Pauzuje Grażyna Mosoń


Zestaw par II rundy rozgrywek ostateczny termin rozegrania upływa 31.05 :

Grupa A
Tomek Mach - Leszek Kidoń    1-0,(+2,-2)
Robert Buzek - Ewa Kluczewska  1-0,(+1,-1)
Grzegorz Putko - Piotr Wróbel  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015

Grupa B
Ernest Młynarski - Zbigniew Krzanik 1-0, (+3,-3)
Tomasz Zieliński - Witold Lercel  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Andrzej Rozmus - Krzysztof Kołpa  1-0, (+3,-3)

  pauzuje Edward Tętnowski

Grupa C
Stanisław Guzik - Cezary Pyla  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Paweł Słowik - Jacek Wrona    1-0,(+4,-4)
Adam Deja - Mariusz Kusia  1-0,(+4,-4)

Grupa D
Kacper Słowik - Michał Kloc  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Zbigniew Mosoń - Grzegorz Chmura  1-0, (+1,-1)
Jan Dworzański - Darek Kowalewski  1-0,(+1,-1) -zmiana wyniku po korekcie Jana Dworzańskiego


Grupa E
Barbara Walkowska - Wiesław Sławek  1-0, (0,0)
Jacek Matoga - Ireneusz Karcz      1-0, (0,0)
Zbigniew Lis - Paweł Paluch    ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015

  pauzuje Piotr Głód

Grupa F
Andrzej Kuba - Maciej Zadęcki    0-1,(-2,+2)
Janusz Kotynia - Adam Szarek  0-1, (0,0)
Mikołaj Grabowski - Krzysztof Boligłowa  walkower 0-1,(-3,+3)

  pauzuje Karol Hudak

Grupa G
Paweł Dydyński - Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5)
Marek Kantor - Janusz Kluczewski  1-0, (+7,-7)
Zbigniew Piela - Jan Dudek  1-0, (+3,-3)

Grupa H
Jerzy Dudek - Marek Burzawa  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Zbigniew Lepka - Maja Burzawa  0-1, (-1,+1)
Wojciech Mitka - Grażyna Mosoń  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015

  pauzuje Michał Binkowski

Zestaw par III rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa 31.05.2015:

Grupa A

Tomasz Mach - Ewa Kluczewska   ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Robert Buzek - Grzegorz Putko  0-1, (-4,+4)
Piotr Wróbel - Leszek Kidoń    ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015


Grupa B
Ernest Młynarski - Witold Lercel  1-0,(+2,-2)
Tomasz Zieliński - Krzysztof Kołpa   ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Andrzej Rozmus - Edward Tętnowski 0-1,(0,0)

Pauza Zbigniew Krzanik

Grupa C
Stanisław Guzik - Jacek Wrona  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Paweł Słowik - Adam Deja  0-1, (-2,+2)
Mariusz Kusia - Cezary Pyla   ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015

Grupa D
Kacper Słowik - Grzegorz Chmura 1-0, (0,0)
Zbigniew Mosoń - Jan Dworzański   ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Dariusz Kowalewski - Michał Kloc   ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015


Grupa E
Barbara Walkowska - Ireneusz Karcz   ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Jacek Matoga - Paweł Paluch          ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Zbigniew Lis - Piotr Głód            ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015

Pauza Wiesław Sławek

Grupa F
Andrzej Kuba - Adam Szarek  0-1, (0,0)
Janusz Kotynia - Krzysztof Boligłowa  1-0, (+5,-5)
Mikołaj Grabowski - Karol Hudak 0-1, (-3,+3) walkower kontuzja

Pauza Maciej Zadęcki

Grupa G
Paweł Dydyński - Janusz Kluczewski   ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Marek Kantor - Jan Dudek  0-1, (0,0)  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Zbigniew Piela - Tomasz Ryba           ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015

Pauza Ewa Skrzydlak

Grupa H
Jerzy Dudek - Maja Burzawa      ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Zbigniew Lepka - Grażyna Mosoń    ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015
Wojciech Mitka - Michał Binkowski   ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 31.05.2015

Pauza Marek Burzawa


Zestaw par IV rundy rozgrywek, ostateczny termin rozegrania upływa 07.06.2015:

GRUPA A
Tomasz Mach - Grzegorz Putko
Robert Buzek - Piotr Wróbel
Leszek Kidoń - Ewa Kluczewska

Grzegorz Putko - Leszek Kidoń  1-0, (+1,-1)

GRUPA B
Ernest Młynarski - Krzysztof Kołpa
Tomasz Zieliński - Andrzej Rozmus
Edward Tętnowski - Zbigniew Krzanik

Ernest Młynarski - Andrzej Rozmus 1-0, (0,0)
Witold Lercel - pauzuje

GRUPA C
Stanisław Guzik - Adam Deja
Paweł Słowik - Mariusz Kusia
Cezary Pyla - Jacek Wrona

GRUPA D
Kacper Słowik - Jan Dworzański
Zbigniew Mosoń - Dariusz Kowalewski
Michał Kloc - Grzegorz Chmura 1-0, (+4,-4)


GRUPA E
Barbara Walkowska - Paweł Paluch
Jacek Matoga - Zbigniew Lis
Piotr Głód - Wiesław Sławek

Ireneusz Karcz pauzuje

GRUPA F
Andrzej Kuba - Krzysztof Boligłowa
Janusz Kotynia - Mikołaj Grabowski  1-0, (+3,-3)
Karol Hudak - Maciej Zadęcki

Adam Szarek pauzuje

GRUPA G
Paweł Dydyński - Jan Dudek
Marek Kantor - Zbigniew Piela
Tomasz Ryba - Ewa Skrzydlak

Janusz Kluczewski pauzuje

GRUPA H
Jerzy Dudek - Grażyna Mosoń
Zbigniew Lepka - Wojciech Mitka
Michał Binkowski - Marek Burzawa

Maja Burzawa pauzuje
Jerzy Dudek - Wojciech Mitka 1-0,(0,0)
Michał Binkowski - Maja Burzawa 1-0, (+1,-1)
Jerzy Dudek - Zbigniew Lepka 1-0, (+1,-1)

Życzymy udanej zabawy.
26 maja 2015

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies