Krakowski Klub Golfowy 2002

Klub

III TURNIEJ KLUBOWY

18 czerwca odbył się III Turniej Klubowy , który prawie przeszedł bez echa przygnieciony radością z sukcesów naszej reprezentacji A i emocjami po Mistrzostwach grupy B. Jednak chciałbym o tym turnieju tutaj parę słów napisać , gdyż jak każde wydarzenie sportowe naszej społeczności golfowej i ono miało swoich bohaterów. 29 bohaterów !!!

Warunki pogodowe były straszne. Zimno , wiało i lało. A jednak wszyscy startujący ukończyli 18 dołków. BRAWO! Z najlepszym wynikiem stableford brutto turniej ukończył nasz znakomity golfista Alex Kleszcz. Miejsce na podium zajął Jacek Matoga i Paweł Słowik. W kategorii stableford netto 0-18 na pierwszym miejscu uplasował się Zbyszek Piela , a wśród Panów z hcp 18,1 – 36 na podium stanęli Adam Toma, Marek Borkowski i Janusz Kluczewski. Panie rywalizowały w swojej oddzielnej kategorii stableford netto. Cieszymy się z sukcesu naszych klubowiczek Teresy Matogi i Ewy Kluczewskiej. Zebrały nagrody i oklaski:) Juniorzy zagrali w swojej kategorii i najlepszym naszym juniorem okazał się w tym turnieju Andrzej Frączek zajmując drugie miejsce. SUPER! Mistrzem Longesta i Nearesta został Andrzej Rozmus.

Pogoda nie dopisała , ale sportowa postawa była bez zarzutu i po rundzie wszyscy z przyjemnością zjedli ciepły obiad i wspólnie celebrowali rozdanie nagród.