Krakowski Klub Golfowy 2002

Klub

Deutsche Bank Polish Masters na Kraków Valley G&CC

28 sierpnia na Kraków Valley G&CC odbyły się 9 eliminacje Deutsche Bank Polish Masters. Wśród 99 graczy liczną grupę stanowili reprezentanci naszego klubu , których koszulki klubowe wyróżniały na tym prestiżowym turnieju.  Zawody rozgrywane były w formacie strokeplay netto na 18. dołkach w pięciu kategoriach handicapowych.

Gratulujemy doskonałego wyniku Pawłowi Dydyńskiemu, 82 uderzenia pozwoliły mu uplasować się na 4 pozycji w swojej kategorii hcp 0-10,0, Również na czwartej pozycji , ale w hcp 10,1- 15 nasz klubowy kolega Dariusz Kowalewski. Witold Wnuk zajął 3 miejsce w kategorii 20,1-25 , a w kategorii hcp 25,1- 36,0 nasza koleżanka Aneta Jabłońska stanęła na pierwszym miejscu. Wielkie brawa dla zwycięzców i wszystkich klubowiczów biorących udział w tych zmaganiach.