Masz pytania?

Krakowski Klub Golfowy

Pogoda live
Kraków

słabe opady deszczu 8°C
Wiatr południowy 1.5km/h Szczegółowa pogoda
Klub

Aktualne wyniki rozegranych meczy i zestaw par III rundy

Wyniki I rundy rozgrywek:

Grupa A
Tomek Mach - Piotr Wróbel. 0-1,(-1,+1)
Robert Buzek - Leszek Kidoń  1-0,(+3,-3)
Grzegorz Putko - Ewa Kluczewska    0-1,(-1,+1)

Grupa B
Ernest Młynarski - Edward Tętnowski  1-0,(+3,-3)
Tomasz Zieliński - Zbigniew Krzanik  0-1,(-5,+5)
Andrzej Rozmus - Witold Lercel        0-1,(0,0)

Pauzuje Krzysztof Kołpa

Grupa C
Stanisła Guzik - Mariusz Kusia        1-0,(+3,-3)
Paweł Słowik - Cezary Pyla            1-0, (+2,-2)
Adam Deja - Jacek Wrona              1-0, (0,0)

Grupa D
Kacper Słowik - Dariusz Kowalewski  0-1, (-3,+3)
Zbigniew Mosoń - Michał Kloc        1-0, (+2,-2)
Jan Dworzański - Grzegorz Chmura    0-1, (-5,+5)

Grupa E
Barbara Walkowska - Piotr Głód      termin ost. to 24.05 godzina 15! W razie nie rozegrania meczu w dniu 25.05 wynik zostanie wylosowany
Jacek Matoga - Wiesław Sławek        1-0,(+2,-2)
Zbigniew Lis - Ireneusz Karcz       termin ost. to 24.05 godzina 15! W razie nie rozegrania meczu w dniu 25.05 wynik zostanie wylosowany

Pauzuje Paweł Paluch

Grupa F
Andrzej Kuba - Karol Hudak          1-0,(0,0)
Janusz Kotynia - Maciej Zadęcki    1-0,(0,0)
Mikołaj Grabowski - Adam Szarek    walkower 0-1, (-3,+3)

Pauzuje Krzysztof Boligłowa

Mikołaj Grabowski poddaje wszystkie mecze ze względu na poważną kontuzję i wycofał się z rozgrywek.

Grupa G
Paweł Dydyński - Tomasz Ryba. 1-0,(+3,-3)
Marek Kantor - Ewa Skrzydlak 1-0,(+4,-4)
Zbigniew Piela - Janusz Kluczewski 1-0,(+1,-1)

Pauzuje Jan Dudek

Grupa H
Jerzy Dudek - Michał Binkowski 0-1,(-1,+1)
Zbigniew Lepka - Marek Burzawa 0-1,(-2,+2)
Wojciech Mitka - Maja Burzawa        1-0,(+2,-2)

Pauzuje Grażyna Mosoń


Zestaw par II rundy rozgrywek termin rozegrania upłynął 10.05 :

Grupa A
Tomek Mach - Leszek Kidoń    1-0,(+2,-2)
Robert Buzek - Ewa Kluczewska  1-0,(+1,-1)
Grzegorz Putko - Piotr Wróbel  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

Grupa B
Ernest Młynarski - Zbigniew Krzanik 1-0, (+3,-3)
Tomasz Zieliński - Witold Lercel  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015
Andrzej Rozmus - Krzysztof Kołpa  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

  pauzuje Edward Tętnowski

Grupa C
Stanisław Guzik - Cezary Pyla  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015
Paweł Słowik - Jacek Wrona     ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015
Adam Deja - Mariusz Kusia  1-0,(+4,-4)

Grupa D
Kacper Słowik - Michał Kloc  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015
Zbigniew Mosoń - Grzegorz Chmura  1-0, (+1,-1)
Jan Dworzański - Darek Kowalewski  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015


Grupa E
Barbara Walkowska - Wiesław Sławek  1-0, (0,0)
Jacek Matoga - Ireneusz Karcz       1-0, (0,0)
Zbigniew Lis - Paweł Paluch    ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

  pauzuje Piotr Głód

Grupa F
Andrzej Kuba - Maciej Zadęcki
Janusz Kotynia - Adam Szarek  0-1, (0,0)
Mikołaj Grabowski - Krzysztof Boligłowa  walkower 0-1,(-3,+3)

  pauzuje Karol Hudak

Grupa G
Paweł Dydyński - Ewa Skrzydlak  1-0, (+5,-5)
Marek Kantor - Janusz Kluczewski  1-0, (+7,-7)
Zbigniew Piela - Jan Dudek  1-0, (+3,-3)

Grupa H
Jerzy Dudek - Marek Burzawa   ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015
Zbigniew Lepka - Maja Burzawa  0-1, (-1,+1)
Wojciech Mitka - Grażyna Mosoń  ostateczny termin rozegrania zostaje przesunięty i upływa 24.05.2015

  pauzuje Michał Binkowski

Zestaw par III rundy rozgrywek, termin rozegrania upływa 24.05.2015:

Grupa A

Tomasz Mach - Ewa Kluczewska
Robert Buzek - Grzegorz Putko  0-1, (-4,+4)
Piotr Wróbel - Leszek Kidoń

Grzegorz Putko - Leszek Kidoń  1-0, (+1,-1)

Grupa B
Ernest Młynarski - Witold Lercel
Tomasz Zieliński - Krzysztof Kołpa
Andrzej Rozmus - Edward Tętnowski

Pauza Zbigniew Krzanik
Ernest Młynarski - Andrzej Rozmus 1-0, (0,0)

Grupa C
Stanisław Guzik - Jacek Wrona
Paweł Słowik - Adam Deja  0-1, (-2,+2)
Mariusz Kusia - Cezary Pyla

Grupa D
Kacper Słowik - Grzegorz Chmura 1-0, (0,0)
Zbigniew Mosoń - Jan Dworzański
Dariusz Kowalewski - Michał Kloc

Michał Kloc - Grzegorz Chmura 1-0, (+4,-4)

Grupa E
Barbara Walkowska - Ireneusz Karcz
Jacek Matoga - Paweł Paluch
Zbigniew Lis - Piotr Głód

Pauza Wiesław Sławek

Grupa F
Andrzej Kuba - Adam Szarek
Janusz Kotynia - Krzysztof Boligłowa
Mikołaj Grabowski - Karol Hudak 0-1, (-3,+3) walkower kontuzja

Pauza Maciej Zadęcki

Grupa G
Paweł Dydyński - Janusz Kluczewski
Marek Kantor - Jan Dudek  0-1, (0,0)
Zbigniew Piela - Tomasz Ryba

Pauza Ewa Skrzydlak

Grupa H
Jerzy Dudek - Maja Burzawa
Zbigniew Lepka - Grażyna Mosoń
Wojciech Mitka - Michał Binkowski

Pauza Marek Burzawa
Jerzy Dudek - Wojciech Mitka 1-0,(0,0)
Michał Binkowski - Maja Burzawa 1-0, (+1,-1)
18 maja 2015

Pliki cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, m.in. do tego, aby wyświetlać dopasowaną ofertę, zapamiętać Twoją nazwę użytkownika oraz zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie, które wykorzystujemy w celu jej dostosowywania do potrzeb użytkowników.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności lub na stronie dot. cookies